OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
//AKTUALNOŚCI

Informacja

2026-06-22 16:12:22

"Na dzisiaj nie wiemy od kiedy Beno Otręba zacznie grać koncerty.Cierpliwie czekamy, równocześnie stale realizujemy nasze koncertowe zobowiązania.

W zastępstwie za Bena, na basie gra Janusz Frychel, który wielokrotnie w trudnych dla nas sytuacjach występował z zespołem Dżem.

Do zobaczenia na koncertach"

 

Obecnie zespół Dżem występuje w pięcioosobowym składzie:

BORZUCKI JANUSZ – instrumenty klawiszowe
RIEDEL SEBASTIAN – wokal
OTRĘBA ADAM – gitara
STYCZYŃSKI JERZY - gitara
SZCZERBIŃSKI ZBIGNIEW - perkusja

oraz gościnnie:
FRYCHEL JANUSZ – gitara basowa

//KONCERTY
Fot. Kasia Zaremba
NAJBLIŻSZY KONCERT:
27czerwca2026
Kielce
Park Miejski, Muszla Koncertowa