Podgrupy Fan Clubowe w województwach

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
kapsior13

Podgrupy Fan Clubowe w województwach

Postautor: kapsior13 » sob sie 14, 2010 11:43 am

Witam, jestem tutaj na forum pierwszy raz, więc z góry przepraszam za jakieś błędy.
Długo o tym myślałam i odważyłam się w końcu złożyć propozycję.
Chodzi o to, że Stowarzyszenie nabiera rozmachu i robi się nas coraz więcej. Niestety co idzie w parze, ciężko nam się kontaktować, zapoznawać itp. Pomyślałam, że fajnie by było stworzyć podgrupy fanclubu dla danych województw czy też regionów. Pozwoliło by to nam łatwiej się poznawać (ja np. jestem z Wrocławia i chętnie poznałabym ludzi z moich okolic) w mniejszych grupach, organizować spotkania a następnie łączyć podgrupy wspólnymi "zjazdami" czy też tym największym na festiwalu Ryśka. Łatwiej jest pojechać na zlot w kilka już znajomych osób z danego regionu niż samemu, no i na pewno raźniej. Mógłby też dany region organizować wykonywanie jakiś plakatów na koncerty w swoich okolicach itp. Uważam, że dałoby to możliwości rozwoju większej ilości członków, niż samego szefostwa no i możliwość jednoczenia się. Dawałoby to większą frajdę, gdybyśmy mogli się przyłożyć grupowo do jakiś prac, niż tylko zapłacić i dostać koszulkę. Aby ułatwić sprawę szefostwo może wyznaczyć jakiegoś "przewodniczącego" danego regionu, któremu zlecałby zadania a on przekazywałby reszcie.
Zresztą sami przemyślcie jakby mogło to fajnie funkcjonować, myślę, że brakuje czegoś takiego w organizacji, a na bank wiele osób chciało by się przyłożyć do współpracy. Bardzo proszę o wzięcie pod uwagę sprawy, serdecznie pozdrawiam :)
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Awatar użytkownika
smar666

Re: podgrupy fanclubowe w województwach

Postautor: smar666 » sob sie 14, 2010 10:00 pm

Pomysł ciekawy, tylko, że nie widzę sensu w tworzeniu jakiejś hierarchii niczym w partii - lokalne struktury, przewodniczący regionu itp. Obecna forma nie przeszkadza w tym, by ludzie się spotykali w ramach swego regionu, organizowali mniejsze spotkania, imprezy około Fan Clubowe. Wszystko zależy od ludzi ! Jeśli członek "Skazanych na Bluesa" chciałby zorganizować jakaś ciekawą imprezę (niekoniecznie spotkanie Fan Clubu) aby poznać ludzi z okolicy to nic nie stoi na przeszkodzie. Muszą być tylko chęci, pomysł i dobra realizacja.

Chcesz bardziej przyłożyć się do pracy, robić coś więcej niż zapłacić i być - super ! Ogranicza cie tylko Twoja kreatywność. I niepotrzebny Ci do tego tytuł 'przewodniczącego regionu'. Z mojej strony mogę powiedzieć, iż planujemy angażować się w organizację imprez, które będą czymś więcej niż tylko spotkaniami fanów (choć to pozostaje zawsze u podstawy). Jeśli w kraju będą ludzie, którzy sprawią, że takie wydarzenia będą odbywać się nie tylko na południu kraju to super ! My będziemy się tylko cieszyć i pomagać.

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu

Wróć do „Propozycje”