Koncert Dzemu dla czlonkow FC

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Gość

Re: Koncert Dzemu dla czlonkow FC

Postautor: Gość » śr sie 27, 2008 9:19 pm

Co do zespołu, to jest jeszcze jedna podstawowa rzecz.....Czy oni chcieliby zagrać taki koncert, tylko dla członków OFC ? Bo nie wiadomo tak naprawdę ile przyszłoby osób, czy po prostu (tak...ekonomicznie i czasowo) by im się to opłacało. Chociaż i tak uważam, że dla OFC zespół powinien zgodzić się na wiele...:)
Pasztet

Postautor: Pasztet » czw sie 28, 2008 9:22 am

alice pisze: Fakt czułabym się trochę pokrzywdzona, ale róbcie jak chcecie i tak zadecyduje większość.
Po drugie, dlaczego nie mogą zagrać mało granych kawałków na "normalnym" koncercie? Przecież jeśliby mieli zagrać tylko dla członków fanclubu to i tak musieliby zrobić próbe. Skoro mieliby już przygotowane kawałki to prędzej czy później zagraliby je na najbliższych koncertach. Może po prostu nie mają czasu? Może warto zapytać zespołu dlaczego grają te same utwory? Tylko kto się na to odważy :?:
To na razie tyle ode mnie.

pierwsze.... rowniez sie czuje pokrzywdzony,ze nie moge na koncert Metallici jechac.... ale coz nie jestem w zadnym fanclubie, wiec musze przebolec
drugie.... dlaczego nie moga?? bo chca zaspokoic wiekszosc
trzecie.... ja sie pytalem i dostalem odpowiedz "chcemy by wszyscy byli szczesliwi" tylko szkoda,ze zespol uszczesliwia wszystckih nie liczac fanow, ktorzy troszke czesciej jezdza na koncerty, ktorzy znaja "stary" repertuar na pamiec....
z kuli mej osobu niech zagraja "zwykly" koncert, ale niech graja kawalki, ktorych nie grali juz pare(nascie?) lat....
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » sob sie 01, 2009 3:32 pm

Pasztet... może granie tamtych kawałków sprawia problemy Maćkowi?? może temu ich nie grają?
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 02, 2009 10:37 pm

ale odkopałaś dinozaura ;)
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » pn sie 03, 2009 10:05 pm

a wiesz, że nie zwróciłąm uwagi na date:) wiem zdolna jestem ;]
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » wt gru 29, 2009 7:43 pm

UWAZAM ZE ZAJEBISTY BYLBY KONCERT,DUZY KONCERT DZEMU W KTORYM ZAGRALI BY UTWORY KTORE RZADZIEJ GRAJA. TYPU NP. "BOZE DAJ DOM","OBLUDA","TANIEC SMIERCI","KIM JESTEM JESTEM SOBIE","POWIAL BOCZNY WIATR".
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » wt gru 29, 2009 8:29 pm

skazanynaDZEM76 pisze:"TANIEC SMIERCI","KIM JESTEM JESTEM SOBIE","POWIAL BOCZNY WIATR".

Te utwory grają dosyć często akurat...
"Nothingman... Isn't it something...?"

Wróć do „Propozycje”