Dzemowe randkowanie

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt kwie 08, 2008 9:05 pm

no wiesz Kwinto nie wszystko mozna miec to co sie chce a za darmo nawet w ryj trudno dostac :P
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt kwie 08, 2008 9:08 pm

kaczka6661 pisze:no wiesz Kwinto nie wszystko mozna miec to co sie chce a za darmo nawet w ryj trudno dostac :P

..no a drugiego do ręki :P

Kwinto2 pisze:Armin chopie ......pisałem wyraznie że szukam z dużymi cyckami....a Ty mi proponujesz jakieś placki o średnicy 8cm i jeszcze mam za nie zapłacić...... .... mają być naturalne i za darmoszke ........ Exclamation

to se je naplompiesz pompkom od rowejra :P i nie krzycz na mnie bo przestaniemy się koleżkować!
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt kwie 08, 2008 9:20 pm

OKI Arminku ...już będe grzeczny .....już nie będe palił i pił...i będe już chodził do szkoły.......i koleżkował się z Tobą....... :P
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 12:37 pm

no ladnie ladnie, a co jeszcze ciekawego potraficie :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr kwie 09, 2008 12:39 pm

Ja potrafię przejść Mario Brosa w lewo
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 12:39 pm

amisia pisze:no ladnie ladnie, a co jeszcze ciekawego potraficie :lol:

Oni fsysko potlafiom.
Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » śr kwie 09, 2008 2:02 pm

Armin pisze:Ja potrafię przejść Mario Brosa w lewo

a potrafisz oszacowac ile odcinkow ma Moda na sukces?
www.dzikijunak.org/gallery/Drut
I'd like to think that when I die
I'd get a chance another time
And to return and live again
Reincarnate, play the game
Again, and again, and again, and again
http://junakm10.fotosik.pl/
boston

Postautor: boston » śr kwie 09, 2008 2:15 pm

Czy Was już całkiem porąbało? :lol:
Ucieszyłam sie z nowego tematu mając nadzieję, że wreszcie znajdę fana Dżemu - rówieśnika. Ale widzę, że nic z tego - same przedszkolaki.
Pora umierać...
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 2:22 pm

Drut pisze:

z tym bedzie trudno to tylko Chuck Norris niestety wie ale nie zdradza tajemnicy :P
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr kwie 09, 2008 2:49 pm

haha ale temat
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr kwie 09, 2008 3:48 pm

Drut pisze:

no pewnie..a więc abstahujac od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu, jestem nieadekwatnie przekonany, iż mniej więcej tyle samo, ile wynosi średnica promienia zakrętki osi docisku piasty mimośrodu sworznia centroidy lepkości dynamicznej wałku oporowego przepływu naddźwiękowego hydrolizy dopełnienia dzielnika masy fotodiody granitolu naprężenia impedancji i hartowności kompresji jednomianu jaskrawości stożka oporu elipsoidy kątownicy elektryzacji obiegu obrotowego pryzmatoidy obiegu zewnętrznego resublimacji naporu stycznego teflonu objętości krytycznej graniastosłupa...czyli że....olaboga i jeszcze więcej tych odcinków :P
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 3:59 pm

Armin pisze:
Drut pisze:

no pewnie..a więc abstahujac od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu, jestem nieadekwatnie przekonany, iż mniej więcej tyle samo, ile wynosi średnica promienia zakrętki osi docisku piasty mimośrodu sworznia centroidy lepkości dynamicznej wałku oporowego przepływu naddźwiękowego hydrolizy dopełnienia dzielnika masy fotodiody granitolu naprężenia impedancji i hartowności kompresji jednomianu jaskrawości stożka oporu elipsoidy kątownicy elektryzacji obiegu obrotowego pryzmatoidy obiegu zewnętrznego resublimacji naporu stycznego teflonu objętości krytycznej graniastosłupa...czyli że....olaboga i jeszcze więcej tych odcinków :P

Dobre... ;P
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 4:06 pm

Ale fajny temat! :D
Cześć, jestem Natalia, mam pięć latek, pięć i pół, sięgam głową ponad stół... :wink:
A tak serio, to lubię zbierać gąsienice po deszczu.

Dziękuję.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 6:05 pm

Widze,ze temat doprowadzil do masowogo-szalonego poczycia humoru.. A ja tak liczylem na wymiane fotek z jakas slicznotka :D
tomkez

Postautor: tomkez » śr kwie 09, 2008 6:51 pm

Akurat znam osobiście pewną parę którą sie odnalazła dzięki temu forum. Najpierw się poznali w realu na Paprach, a później on lub ona zgubił telefon czy mu lub jej ukradli i raczej nie mieli szans sie spotkać, więc ona rzuciła ogłoszenie na tym forum że szuka tego i tego...akurat on w ogóle tego nie czyta, ale przypadkiem spojrzał na to jego brat i spośród tylu postów zobaczył jej rozpaczliwy ;) nick...i od tamtej pory są razem/szczęśliwi...czyż nie rołmałtycznie :)

Wróć do „Inne”