Automatyczne logowane

Gdy coś nie działa...

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Automatyczne logowane

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 4:39 pm

To ja od razu zgłaszam mały "problem".
Otóż jak opuszczam forum i wchodzę na nie za jakiś czas - muszę się za każdym razem logować od nowa.
Da się coś z tym zrobić? :wink:
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 8:55 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smar666

Re: Nowy wygląd forum :)

Postautor: smar666 » pn sie 04, 2008 4:43 pm

Jeśli występują jeszcze jakieś drobne problemy techniczne proszę o zgłaszanie ich na pirva do administratorów/moderatorów. Na pewno przez jakieś czas będą jeszcze występować pewne problemy ale postaramy się je jak najszybciej zlikwidować.

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn sie 04, 2008 4:54 pm

Xylona pisze:To ja od razu zgłaszam mały "problem".
Otóż jak opuszczam forum i wchodzę na nie za jakiś czas - muszę się za każdym razem logować od nowa.

logujac sie trzeba przy wpisywaniu loginu i hasla zaznaczyc haczyk zeby pamietal komputer ustawienia

pozdr
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 4:58 pm

Piotrek pisze:
Xylona pisze:To ja od razu zgłaszam mały "problem".

logujac sie trzeba przy wpisywaniu loginu i hasla zaznaczyc haczyk zeby pamietal komputer ustawienia

pozdr

Ależ oczywiście, że zaznaczam, jednak nic to nie daje - wychodzę z forum, wchodzę i znów muszę się logować.
No ale może z czasem się to zmieni :)
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 8:55 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn sie 04, 2008 5:05 pm

Xylona pisze:Ależ oczywiście, że zaznaczam, jednak nic to nie daje - wychodzę z forum, wchodzę i znów muszę się logować.
No ale może z czasem się to zmieni :)

Prawodpodobnie Twoja przegladarka nie akcpetuje Cookies - sprobuj wyczyscic cache przegladarki z plikow cookie
Gość

Re: Automatyczne logowane

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 5:07 pm

Już to zrobiłam, usunęłam pliki cookie i zawartość offline :) Niestety - nic z tego.
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 8:56 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » pn sie 04, 2008 5:08 pm

Ja tak miałem na starym forum a teraz już nie. :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn sie 04, 2008 5:11 pm

A czy wchodzisz na strone fanclubu przez adres http://www.fanclub.dzem.com.pl czy przez http://fanclub.dzem.com.pl . Jeśli przez ten pierwszy to spróbuj bez www.

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » pn sie 04, 2008 5:57 pm

To ja proponuje wchodzić prosto na forum
:
Ja tak wchodze i jest wszystko ok. :)
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 6:17 pm

Okey, już po sprawie :)
Na początku niezależnie od tego czy wchodziłam na forum poprzedzając adres "www" czy też nie - nadal problem występował, ale teraz już wszystko jest w porządku - zaczęło działać jednak bez tego "www" - http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/forum/index.php - ten adres okazał się kluczem do "sukcesu" ;)
Dziękuję wszystkim za pomoc, pozdrawiam :wink:
boston

Postautor: boston » czw cze 18, 2009 12:43 pm

Chciałam się dowiedzieć dlaczego fotki umieszczane w galerii często dublują się? (obok siebie 2 takie same)
I czy w porządku jest umieszczanie takich zdjęć jak ostatnie z Gierem (autor: prezesdrums) :roll:
Gość

Postautor: Gość » czw cze 18, 2009 12:48 pm

boston pisze:Chciałam się dowiedzieć dlaczego fotki umieszczane w galerii często dublują się? (obok siebie 2 takie same)
I czy w porządku jest umieszczanie takich zdjęć jak ostatnie z Gierem (autor: prezesdrums) :roll:

od prezestdrums prosze sie odczepic, to perkusista swietnej kapelki Poszukiwani zywi lub martwi (drugi od lewej basista, kumpel wiec troche ich wypromuje :P) fajnie graja, naprawde... jak dobrze pojda to beda grali na festiwalu im. Miry Kubasinskiej jako zespol konkursowy i jezeli im sie uda to i w Chorzowie na festiwalu... bardzo fajny zespol z Sandomierza i okolic ;) a co do fotki z Gierem, w koncu Gier tez byl czlonkiem Dzemu wiec nie dyskryminujmy go ;) a jak jest zdjecie z Bastkiem to tez nie powinno go byc bo Bastek (autor m.in.: gosiaczek28) nei gra w Dzemie tylko w Cree... albo zdjecia mikrofonu, publicznosci, zdjec loga zespolu, motorow, gitar, jakis animowanek etc...
Gość

Postautor: Gość » czw cze 18, 2009 7:19 pm

Jedyne co nie podoba mi się, że zdjęcie jest 2 razy, widocznie ktoś niecieprliwy dodawał :D a że tam z Gierem to przecież były członek zespołu Dżem więc jak dla mnie nie ma o co robic rabanu ;)
boston

Postautor: boston » czw cze 18, 2009 7:36 pm

Jeżeli chodzi o Giera to zaszło chyba małe nieporozumienie:
1. Wiem, że grał w Dżemie, :D
2. Chciałabym oglądać jak najwięcej Jego zdjęć bo bardzo Go cenię,
3. Na przedstawionym zdjęciu wygląda na "mocno zmęczonego" i nie mam bladego pojęcia czy On życzyłby sobie aby rozpowszechniać taki Jego wizerunek :?
4. Do nikogo się nie przyczepiam - po prostu grzecznie zadaję pytanie,
5. Nie robię rabanu :shock:
Gość

Postautor: Gość » czw cze 18, 2009 7:42 pm

oj Boston bez urazy, to bylo z przymrozeniem oka powiedziane... po prostu w dniu wolnym poszli glebiej w bieszczady i spotkali Giera... watpie zeby mial jakies on co do zdjecia zastrzezenia, na niektorych o wiele gorzej wyglada niz na tym zdjeciu... tutaj wyglada w miare, ale widzialem takie gdzie ledwo trzymal sie na nogach...

Wróć do „Problemy techniczne”