Problem z wejściem na CHAT [rozwiazany :)]

Gdy coś nie działa...

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Problem z wejściem na CHAT [rozwiazany :)]

Postautor: Gość » śr mar 01, 2006 10:18 pm

Witam!
Mam pewien problem. Gdy chcę wejść na czat pokazuje mi się czerwony pasek z napisem >adres tej strony WWW nie jest na liście dozwolonych stron z czatem<. :shock: Korzystam z outpost firewall i mam win xp. Sprawdzałem wszystko(chyba)w ustawieniach i szukałem w internecie ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem to byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję.
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Problem z wejściem na CHAT

Postautor: Piotrek » śr mar 01, 2006 10:20 pm

Amigo pisze:Witam!
Mam pewien problem. Gdy chcę wejść na czat pokazuje mi się czerwony pasek z napisem >adres tej strony WWW nie jest na liście dozwolonych stron z czatem<. :shock: Korzystam z outpost firewall i mam win xp. Sprawdzałem wszystko(chyba)w ustawieniach i szukałem w internecie ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem to byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję.

Bardzo chetnie Ci pomoge. Ale musisz mi odpowiedziec na pytanie: jaki dokladnie adres wpisujesz wchodzac na strone fanclubu?
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr mar 01, 2006 10:25 pm

Piotrku nie mogles od razu podac tutaj te dzialajace linki ?
Podobne tematy juz tu byly nie raz wiec przydalby sie jeden z konkretna odpowiedzia .

jeden z dzialajacych linkow :
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/
Ostatnio zmieniony czw mar 02, 2006 12:13 am przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 01, 2006 10:32 pm

wpisuję www.fanclub.dzem.pl i potem wchodzę z menu. próbowałem też, że wszedłem bezpośrednio na czat http://fanclub.dzem.pl/fanclub/?m=3, ale było tak samo.

A teraz jest napisane >logowanie do systemu tymczasowo niemożliwe<
czy to pan admin coś majstruje przy czacie??
Gość

Postautor: Gość » śr mar 01, 2006 11:29 pm

Wyswietla mi sie dokładnie to samo co Amigo, zresztą nie tylko mnie. Natomiast jezeli nie jestem zalogowana na stronie to bez problemu wchodze na czat wpisując nick tymczasowy. Nic z tego nie rozumiem. Ale cóz jestem tylko kobietą i to humanistką.
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 23, 2006 9:02 pm

Odnawiam temat, bo chciałbym wreszcie, żeby ktoś pomógł nie tylko mnie, ale i tym którzy też mają z tym problem. Niemogę już patrzeć jak na liście obecności jest ktoś na czacie, a ja niemogę się wbić. :evil:
boston

Postautor: boston » pn kwie 24, 2006 5:57 am

Chętnie bym ci pomogła ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Ja wchodzę bez problemów.
Pozdrówka 8)
Awatar użytkownika
olusia11

Czat...

Postautor: olusia11 » czw cze 01, 2006 3:28 pm

Kiedy 01.06.06r. o godz.16.26 chciałam pogadac sobie z kims na czacie
kiedy się już zalogowałam na czerwonym tle napisane było: "połaczenie z czatem zakończylo sie porażką"
naprawdę nie wiem o co chodzi...
Gość

Postautor: Gość » czw cze 01, 2006 3:34 pm

Smutne, współczuje Ci z całego serca.
Ale nie można było rozpaczać tutaj:
http://www.fanclub.dzem.com.pl/fanclub/ ... php?t=1236 ?
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 21, 2007 6:22 pm

Ja mam pytanie za sto punktów.
Co od jakiegoś pół roku dzieje się z czatem na stronie fc dżemowego?
Swego czasu (a właściwie jakiś rok temu) bardzo ciekawe rozmowy tam się toczyły...
Ostatnio zastanawialam sie, czemu tego czata nie ma, czy poprostu zrezygnowano w niego, czy coś się zepsuło?
Na początku pisało mi tylko, że coś z Javą nie tak, a od pewnego momentu kompletna cisza... Myślę, ze warto byłoby reaktywować ten czat. Jest to możliwe, czy już raczej nie??
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 21, 2007 6:58 pm

Ach te czasy... :cry:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt wrz 21, 2007 7:22 pm

czat jest ale nie dziala ;) cos sie poknocilo i nie ma czasu zeby sie tym zajac, musimy sobie jakos radzic bez tego cudu techniki :P ;)
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 21, 2007 10:39 pm

Bez sarkazmu, panowie :P.
Ja rozmowy na tym czacie np miło wspominam i bardzo się proszę nie śmiać ze mne :P. Pozatym parę osób sympatycznych tam poznałam.
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 5:17 pm

Miło wiedzieć że w ogóle ktoś kiedyś na tym czacie bywał :D tak można bawić się w rozdwojenie jaźni :D Samemu pisać pytanie i sobie na nie odpowiadać :D
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 7:53 pm

kasiak1990 pisze:Miło wiedzieć że w ogóle ktoś kiedyś na tym czacie bywał :D tak można bawić się w rozdwojenie jaźni :D Samemu pisać pytanie i sobie na nie odpowiadać :D

Ojj, bywali ludzie swego czasu.
Rozdwojenie jaźni, mówisz? Nie-e, myślę, że mnie nie dotyczy.
Natomiast pisząc tutaj nie miałam na celu toczenia dyskusji na 'wysokim' poziomie, dotyczących mojego rozdowjenia jaźni, czy innych. Bo to nie ma sensu, moja imienniczko. Problem taki, o którym nikt nie ma czasu/siły myśleć chciałam zakomunikować i to, że ktoś czasem chciałby, żeby ten czat działał.
/Swoją drogą zastanawiam się, czy w ogóle jest sens, żeby sie na jakikolwiek temat na tym forum wypowiadać./
Miłego wieczoru życzę :).

Wróć do „Problemy techniczne”