Nowy wygląd forum :)

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Re: Nowy wygląd forum :)

Postautor: dyli » sob sie 09, 2008 1:07 pm

Kiedyś często pisałem, potem przestałem.
Teraz patrzę, o nowe forum, może znowu wrócę, jeśli znowu nie zrobi się z niego forum ogólnotematycznego, a prawie ściśle Dżewowego i około niego.

Pozdrawiam,
Dyłi
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob sie 09, 2008 1:15 pm

kaczka6661 pisze:ja nikogo nie winie Smar tylko widze ze tutaj tylko ciagna sie tematy innych kapel a nie ogolnie dzemowe bo w koncu to jest forum dzemowe a nie muzyczne prawda?

No to do dzieła kolego :wink: Wrzuć jakiś ciekawy topic Dżemowy. A to żę ludzie gadają o innej muzyce - przez wiele lat byli krępowani w tym temacie i teraz wyrzucają z siebie to co ich tak męczyło od lat :P

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » sob sie 09, 2008 1:17 pm

a dlaczego ja mam wrzucac? inni na forum tez sa prawda? i moderatorzy :P
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob sie 09, 2008 1:19 pm

kaczka6661 pisze:a dlaczego ja mam wrzucac? inni na forum tez sa prawda? i moderatorzy :P

No ale to ty zgłaszasz zastrzeżenia :mrgreen: Wracam do robienia obiadu :P

ps. Stary a ty klepiesz te posty z prędkością światła chyba. Wrzuć na luz, pooglądaj olimpiadę :wink:

smar666
Gość

Postautor: Gość » sob sie 09, 2008 1:23 pm

ja tylko powiedzialem ze sie robi z tego forum muzyczne a nie dzemowe... czy zglosilem sie na ochotnika do robienia topicow?
to Ty tez klep co zazdrosny? a sportu nie lubie wiec nie bede ogladal jakis biegania przez plotki czy skakania o tyczce bo mnie to nudzi tak jak Ciebie koncerty Cree...
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob sie 09, 2008 1:37 pm

kaczka6661 pisze:ja tylko powiedzialem ze sie robi z tego forum muzyczne a nie dzemowe... czy zglosilem sie na ochotnika do robienia topicow?
to Ty tez klep co zazdrosny? a sportu nie lubie wiec nie bede ogladal jakis biegania przez plotki czy skakania o tyczce bo mnie to nudzi tak jak Ciebie koncerty Cree...

Chłopie tyś jakiś chyba nie w sosie....zdaje sobie sprawę, że to była luźna opinia z twojej strony (tak jak i moja) i do niczego się nie zgłaszałeś. Ale czytaj czasem między wierszami i zważaj na używane przez rozmówców emotki - one czasem oddają ton wypowiedzi.

smar666
Gość

Postautor: Gość » wt sie 12, 2008 1:36 pm

smar666 pisze:
kaczka6661 pisze:ja nikogo nie winie Smar tylko widze ze tutaj tylko ciagna sie tematy innych kapel a nie ogolnie dzemowe bo w koncu to jest forum dzemowe a nie muzyczne prawda?

No to do dzieła kolego :wink: Wrzuć jakiś ciekawy topic Dżemowy. A to żę ludzie gadają o innej muzyce - przez wiele lat byli krępowani w tym temacie i teraz wyrzucają z siebie to co ich tak męczyło od lat :P

smar666

No tak....zbyt wiele tematów to narazie nie ma :) Ale wierzę, że nie długo ktoś rozpocznie jakiś ciekawy wątek, dobrze by było faktycznie "dżemowy" ale czasami trzeba troszkę "odskoczyć" od podstawowego tematu...:) Co do olimpiady, to narazie nie ma czego oglądać...chyba tylko piłką ręczną możemy się pochwalić...(ale to tylko taka dygresja była). Ogólnie: Forum "Dżemowe" ale ile można o jednym.....:) :)
Gość

Postautor: Gość » śr sie 13, 2008 4:07 pm

Życie nie zamyka sie na jednym Dżemie. Zbieraja sie tu ludzie, którzy słuchaja także innej muzyki a Dżem jest swego rodzaju "zlepiaczem wszystkich do kupy".

Mysle ze brak jakichś nowych tematów Dżemowych wynika z faktu, że wiele bylo ich na forum poprzednim i teraz nikt nie chce zakładać nowych, bo są nieśmiali :D ale z drugiej strony niektóre dyskusje były na poziomie rozważań na temat czyichś skarpetek, wiec moze nie warto rozkrecac wszystkich starych tematów.

Aczkolwiek jesli chcesz sie podzielić jakaś światłą myślą o Dżemie to wiedz, że masz tu spore grono czytelników, więc nic tylko pisać.
Gość

Postautor: Gość » śr sie 13, 2008 9:18 pm

szczerze.....poprzedni wyglad forum bardziej mi sie podobal.....
Gość

Postautor: Gość » śr sie 13, 2008 10:14 pm

MaZia pisze:Mysle ze brak jakichś nowych tematów Dżemowych wynika z faktu, że wiele bylo ich na forum poprzednim i teraz nikt nie chce zakładać nowych, bo są nieśmiali :D

Otóż to :wink: Nikt nie chce być pierwszy :P
A mi się podoba- potrzebne było odkurzenie forum.
Gość

Postautor: Gość » czw sie 14, 2008 7:55 am

Agnla pisze:szczerze.....poprzedni wyglad forum bardziej mi sie podobal.....

No wiesz... sprawa gustu :) według mnie jest lepiej, bo tak jakoś luźniej i przestrzenniej :D Tylko za bardzo nie ma się w czym wypowiadać.....
To co mamy jakiś odważnych ?? :) :)
Gość

Postautor: Gość » sob sie 23, 2008 10:27 am

dobra pisze tutaj...
czy mozecie zawieszac albo usuwac na jakis czas zdjecia ktore juz byly jako zdjecie tygoniia? bo przez caly miesiac jedne i te same sa... poprostu dzieciaki ktore wrzucily to zdjecie z 10 kont dodaja glosy tego zdjecia a ja chce zobaczyc jakies inne zdjecie ktore jeszcze nie widzialem a nie jedno i to samo w kolko...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob sie 23, 2008 10:45 am

kaczka6661 pisze: a ja chce zobaczyc jakies inne zdjecie ktore jeszcze nie widzialem a nie jedno i to samo w kolko...

no to wejdź w galerię i oglądaj, co za problem :P
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob sie 23, 2008 11:16 am

Armin pisze:
kaczka6661 pisze: a ja chce zobaczyc jakies inne zdjecie ktore jeszcze nie widzialem a nie jedno i to samo w kolko...

no to wejdź w galerię i oglądaj, co za problem :P
to jedna sprawa :P
a druga: trzeba bylo zalozyc temat "Galeria FC", bo tak to robi sie lekki OT ;)
Gość

Postautor: Gość » sob sie 23, 2008 12:22 pm

dobra ale ja nie chce widziec przez pol roku 3 takie same zdjecia w zdjeciu tygodnia bo to juz sie nudne robi a galerii nie chce mi sie co sekunde ogladac...

Wróć do „Pomysły/Opinie”