Fan Clubowy kalendarz

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
smar666

Re: Fan Clubowy kalendarz

Postautor: smar666 » śr sty 21, 2009 12:41 am

Ale majówka jest zawsze pod koniec maja i to raczej na 100% się nie zmieni. Na koniec czerwca to właśnie jest sesja, która w zależności od uczelni trwa od początku czerwca, nawet do pierwszych tygodni lipca. Dlatego taki termin odpada. Poza tym za niecały miesiąc jest festiwal, co także obniżałoby frekwencję.

A co do samego kalendarza to temat nie umarł. Ale pozwólcie, że do niego wrócę za jakiś tydzień - obecnie się egzaminuje :wink: Sesja trwa...

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr sty 21, 2009 10:34 am

smar, to powodzenia ;). u mnie rodzeństwo wujeczne się egzaminuje i mają dość ;P
Gość

Postautor: Gość » śr sty 21, 2009 6:20 pm

Powodzenia Smar ! :)

A tak w ogóle to ładne zdjęcie na avatarze :D:D
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » śr sty 21, 2009 9:38 pm

Akil pisze:No to co do tych terminów majówki to ja proponuje koniec czerwca- początek lipca, tak żeby już w miare po sesji było i żeby wszyscy byli na luzie, i w ogóle będzie ciepło więc i słońca więcej, zdjęcia ładniejsze w przewiewnych ciuszkach a nie przywalone kurtkami i szalami, że nie widac kto jest kto :roll:
A miejsce to może góry jakieś, łąki, drzewka.. taka ładna sceneria :lol:
Ale to tylko propozycja taka :wink:

Eeeh majówka jak sama wskazuje to nie czerwcówka ani lipcówka :D
Gość

Postautor: Gość » śr sty 28, 2009 4:17 pm

gel16 pisze:
Akil pisze:No to co do tych terminów majówki to ja proponuje koniec czerwca- początek lipca, tak żeby już w miare po sesji było i żeby wszyscy byli na luzie, i w ogóle będzie ciepło więc i słońca więcej, zdjęcia ładniejsze w przewiewnych ciuszkach a nie przywalone kurtkami i szalami, że nie widac kto jest kto :roll:
A miejsce to może góry jakieś, łąki, drzewka.. taka ładna sceneria :lol:
Ale to tylko propozycja taka :wink:

Eeeh majówka jak sama wskazuje to nie czerwcówka ani lipcówka :D

Sorry miałam na myśli spotkanie fan clubowe na sesje do kalendarza, nie majówkę, pomyliło mi się. A zresztą już nie ważne.

Wróć do „Propozycje”