Fan Clubowy kalendarz

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Gość

Re: Fan Clubowy kalendarz

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 11:05 am

fajny ten pierwszy Przema jest ze wzgledu na to ze nie jedno zdjecie tylko kilka wsadzic... a moze by tak np w kazdym miesiacu inny muzyk? nie omijajac Rysia, Pawla, Giera, Marka Kaplona, Jurka Piotrowskiego, Jacka czyli tych ktorzy byli w studiu i "pelnoprawnymi" czlonkami zespolu ;) to by moglo byc fajne albo takie jak zrobil wlasnie Przemo nawet ta druga wersja ale dokleic jeszcze takie miniaturowe zdjecia z koncertow...
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » pt sty 09, 2009 11:10 am

w mojej opinii oba te projekty są super:) chętnie bym taki kalendarz nabyła:)
pozdrawiam ciepło:)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt sty 09, 2009 11:23 am

Hmmm, ale odnoszę wrażenie, jakby pomysł nam się rozmył. Ja miałem na myśli kalendarz Fan Clubowy, czyli z nami w roli głównej, a nie kalendarz Dżemowy. Ten drugi byłby już tworem bardziej komercyjnym i więcej osób musiałoby się zgodzić na jego stworzenie m.in. cała kapela, menadżer itp. Nasz kalendarz nie zawierałby żadnych tak bardzo "znanych" person na swoich kartkach (no chyba, że ktoś tu jest nieślubnym dzieckiem premiera, lub prezydenta :wink:)., dlatego łatwiej byłby go stworzyć. Z resztą jak pisałem, to raczej miałaby być pamiątka, którą kupiliby sami Fan Clubowicze. Więc może zostańmy na razie przy tej opcji ??

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt sty 09, 2009 11:27 am

Racja, kalendarz Dżemowy to już bardziej w gestii zespołu, niż naszej.
Co do kalendarza FC pomysł naprawdę mi się podoba, tylko ciągle zastanawiam się jak wybierzemy zdjęcia. Było nie było, miesięcy jest tylko 12, a ludków w FC troszkę więcej :P
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pt sty 09, 2009 1:13 pm

Smar ale ja dokladnie w takim kontekscie sie wypowiadalem:P Wybrac z magazynów naszych fotomistrzów zdjęcia fan clubowe;P

A swoją drogą to ja tu tak zażartowałem z tym słonecznym patrolem, ale tak po chwili zastanowienia to pomysł ciekawy jest ::D:D:D
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
nataliaw

Postautor: nataliaw » pt sty 09, 2009 2:52 pm

To co, robimy wybory na Miss i Mistera naszego forum? :lol:
Chciaż z drugiej strony jakoś trzeba wybrać, co ładniejsze zdjęcia... Może chętni poprzysyłaliby w jakieś specjalne miejsce na forum swoje najlepsze zdjęcia, a wygrają te, które dostaną najwięcej głosów. To taka moja odrębna propozycja. :wink:
A może byśmy zrobili dwa wydania tego kalendarza?
Pardon, chodzi mi o damską i męską, skoro tutaj tyle róznych sugestii, jakiś kompromis by się przydał :lol: :D
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 5:11 pm

A wystarczy rzucić w Styke stanikiem na konecercie:p?
Bo jeśli tak to ja już mogę zostać Miss :lol:
Poważnie jednak świetny pomysł!
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 6:48 pm

Oooo tak jak najbardziej wersja damska i męska :D:D
W sumie bardzo dobry pomysł, chętnie bym chciała mieć taki kalendarz. Jest baardzo dużo fajnych zdjeć, można wjednym temacie wrzucić ileśtam zdjeć i ponumerować je, zrobić sondę z numerkami i wybrać 12 z największą liczbą głosów.

Paranoja rzucisz tym i tamtym a po Tobie przyjdą naśladowcy i będą rzucać w Jurka czym popadnie :P:P
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 10:04 pm

To jest mega fajny pomysł. dobre by bylo z tym wysyłaniem swoich zdjęć w jedno konkretne miejsce a potem zrobienie coś w stylu listy przebojów, limit oddawanych głosów na tydzień to 10, czy coś takiego i potem podsumowanie :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt sty 09, 2009 11:18 pm

Dobra widzę, że zaczynają się rodzić tu pomysły z serii "wszelka wolność". Ja wiem, że każdy by chciał mieć wpływ na tworzenie kalendarza, wysyłać zdjęcia, proponować, ale jak za każdym przedsięwzięciem - kierownik musi być, bo kogo zwolnimy jak zawiedzie :wink: Z resztą w przypadku pomysłu z przesyłaniem zdjęć - stworzyłby się zbyt duży bałagan, ludzie przesyłaliby fotki, których nie są autorami itp.

Po popołudniowej konsultacji z kolego Adrianem (fanem płci pięknej i przepięknej) wykluła się taka oto idea kalendarza, którą chciałbym tu przedstawić.

Po pierwsze nasz kalendarz będzie inny, gdyż inna będzie organizacja roku :P Rok zaczyna i kończy się na Paprach. Dzięki temu będzie bardziej Dżemowy, a poza tym będzie go można stworzyć na za pół roku, a nie za rok.

Po drugie przedstawiał będzie członków Fan Clubu, i panie (to najważniejsze) i panów (będą robić za tło :P ).

Po trzecie formuła - tak sobie gdybaliśmy z Adim i stwierdziliśmy, że fajnie byłoby zrobić nowe zdjęcia do kalendarza, by były one spójne, tworzyły jakąś całość. Dlatego pomyśleliśmy, że można by je stworzyć podczas najbliższej majówki. Ludzi będzie wtedy sporo, czasu i okazji na ciekawe ujęcia także :)

Tylko zanim przejdziemy do czynów to trzeba zmierzyć się z ważnym problemem jakim są finanse. No bo nie myślmy, że kalendarz zrobi się za darmo. Trzeba to wydrukować, opłacić fotografa (ja wiem, że wszyscy lubimy zdjęcia przykładowo Jarka, ale nie zapominajmy, że to jest tez jego zawód - to samo tyczy się innych fotografów), a co najważniejsze trzeba w to zainwestować ;) Choćby koszt kalendarza wyszedł w okolicach 20 - 30 zł (posiłkuje się cenami kalendarzy z allegro - tych tańszych), to druk 100 kalendarzy daje 2 kafle (czytaj 2 tyś. zł :wink:). Jak więc widzicie trzeba się najpierw zatroszczyć o te sprawy, by przejść dalej.

Co o tym sądzicie ?? Tylko teraz niech mnie nie zaleje fala postów o treści "20 zł...tak drogo :shock: ". Nie wiem cy drogo - niech ktoś mi powie ile kosztuje druk kalendarza w formacie A3.

smar666
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 11:27 pm

to ja poproszę mój m-c urodzenia, czyli październik :wink: , a czy tłem nie mogła by być pani ... :?:
20 zł to wg mnie w sam raz, tylko nie wiem czy termin majówki to dobry pomysł ... nie wszystkim może pasować ...
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt sty 09, 2009 11:33 pm

maciejka_jchs pisze:to ja poproszę mój m-c urodzenia, czyli październik :wink: , a czy tłem nie mogła by być pani ... :?:
20 zł to wg mnie w sam raz, tylko nie wiem czy termin majówki to dobry pomysł ... nie wszystkim może pasować ...

Zaczyna się :lol: Maciejka, to znajdź taki termin gdzie w jednym miejscu pojawi się kilkadziesiąt osób z Fan Clubu i dużą część z nich będzie można zaangażować w takie przedsięwzięcie. Bo ja w najbliższym czasie nie widzę takowego. A fajnie by było jakby udział w tym wziął nie tylko Śląsk, ale ludzie z dalszych regionów. A co do tego tła to ja to tak luźno napisałem. Przecież nie musi być tak - jeden miesiąc - jedna osoba. Przecież mogą być zdjęcia zbiorowe. Myślę, że przy odrobinie naszej pomysłowości udałoby się zrobić takie, które nie byłyby pozowane (a wiadomo, że takie byłby najprawdziwsze). Jest tylko jeden wymóg....nie możemy ciągle siedzieć przy ognisku 8)

No i oczywiście nie zrobimy 12 fotek i koniec. 12 fotek wybierze się z całości ustrzelonej podczas majówki - taki mój pomysł. Jak ktoś ma lepszy to proszę - niech się podzieli.

//edit
oooo widzę, że Zośka przegląda forum - może coś napisze :wink: Może wyrazi chęć ukazania swojego piękna na łamach naszego kalendarza :twisted:

smar666
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » sob sty 10, 2009 6:53 am

Smar ja pogadam z firmą, która nam drukuje okładki. Mam z nimi b. fajny kontakt i mysle, że moge sporo ugrać;) W zamian za np. logo ich firmy gdzieś na tym kalendarzu;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » sob sty 10, 2009 10:27 pm

Ten kalendarz to bardzo fajny pomysł :)
Gość

Postautor: Gość » wt sty 20, 2009 10:18 pm

No to co do tych terminów majówki to ja proponuje koniec czerwca- początek lipca, tak żeby już w miare po sesji było i żeby wszyscy byli na luzie, i w ogóle będzie ciepło więc i słońca więcej, zdjęcia ładniejsze w przewiewnych ciuszkach a nie przywalone kurtkami i szalami, że nie widac kto jest kto :roll:
A miejsce to może góry jakieś, łąki, drzewka.. taka ładna sceneria :lol:
Ale to tylko propozycja taka :wink:

Wróć do „Propozycje”