Fan Clubowy kalendarz

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
smar666

Fan Clubowy kalendarz

Postautor: smar666 » czw sty 08, 2009 5:43 pm

Hej

W odpowiedzi na społeczne zapotrzebowanie otwieramy topic do dyskusji na temat stworzenia kalendarza fan clubowego, w którym pierwsze skrzypce zagrałyby nasze piękne fanclubowiczki :wink: Oczywiście pomysł traktujemy z przymrużeniem oka. Nie mniej jednak podyskutujmy o tym - jak to widzicie, może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, albo połączyłby to z jakąś interesująca inicjatywą.

Zdaje sobie sprawę, że męska część społeczności najchętniej obejrzałaby nasze koleżanki w wersji skąpo ubranej :wink: aczkolwiek, nie zawsze pierwsza i najprostsza myśl jest najlepsza :twisted:

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Re: Fan Clubowy kalendarz

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 6:56 pm

taaa i dać to na WOŚP ;p
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw sty 08, 2009 7:01 pm

herzen pisze:taaa i dać to na WOŚP ;p

A widzisz w tym coś złego ?? Bo ja nie. Jeśli zrobić fajne zdjęcia fanek np. na koncertach. Trzeba tylko jakiś pomysł ciekawy znaleźć. Tyle pięknych kobiet tu mamy - dlaczego by się tym nie pochwalić :wink:

Przecież to nie ma być komercyjny sukces, tylko forma zrobienia czegoś innego, nowego. Forma zabawy. A kalendarz byłby świetną pamiątką :) No taka Karinka patrzałaby na mnie ze ściany...już nogi się pode mną uginają :oops: :twisted:

smar666
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 7:09 pm

Nooo bardzo pieknie - to jest temat do dyskusji :P :lol: Przypuszczałam, ze Smar lub Adi podchwyca pomysł o zalozeniu nowego wątku 8)
smar666 pisze:Oczywiście pomysł traktujemy z przymrużeniem oka.
Jakie przymróżenie oka?? - pomysł jest poważny jak najbardziej :mrgreen:
smar666 pisze:Zdaje sobie sprawę, że męska część społeczności najchętniej obejrzałaby nasze koleżanki w wersji skąpo ubranej :wink:
Druga wersja kalendarza to oczywiście nasi przystojni panowie skąpo ubrani oczywistiones :wink: - prosze nie zapominać, ze wasze kolezanki tez chcialyby nacieszyc oko :P
smar666 pisze:No taka Karinka patrzałaby na mnie ze ściany...już nogi się pode mną uginają :oops: :twisted:
A ja.. jakbym taka Smara ujrzała... z tego ogromnego kalendarza nad łóżkiem :oops: och... to byłoby coś :twisted:
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 7:19 pm

wiesz smar, wzięłam pod uwagę to, że mają być "skąpo ubrane" :P nie no w sumie pomysł nie jest zły...
ale potem jak powiedziała Karina, czas na Was :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw sty 08, 2009 7:37 pm

herzen pisze:wiesz smar, wzięłam pod uwagę to, że mają być "skąpo ubrane" :P nie no w sumie pomysł nie jest zły...
ale potem jak powiedziała Karina, czas na Was :D

No ok, ale może na razie porzućmy opcję skąpo ubranej wersji kalendarza. Tą możemy zrobić nieoficjalnie, ale później :wink: Tak więc może ma ktoś, jakieś konkretne pomysły ??

smar666
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 7:47 pm

no napewno to musi być coś z Dżemem, jak mówiłeś coś z koncertu może być, zdjęcia z zespołem po koncercie... no nie wiem. pomysł to powalający nie jest. a może zrobić sobie zdjęcie z ulubionym dżemem? ;p tylko oderwać te etykiety i nakleić logo Dżemu :roll:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw sty 08, 2009 8:16 pm

Pomysł rewelka. Poprosić Jarka, Kwinta, Przema i innych naszych dżemowych fotografików, żeby powybierali ze swoich zapasów fanclubowych fotek co ładniejszych 12 i zrobić z nich kalendarz. Mysle ze bym w taki sie kalendarz wtedy zaopatrzyl:P
A odnosnie skąpoubranego kalendarza, to Smar sadze, że predzej zrobimy wersje kalendarze Fan Clubowi faceci poprzebierani za Micza Bjukanena ze Słonecznego Patrolu niż wersje damską ;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Wiechu

Postautor: Wiechu » czw sty 08, 2009 8:23 pm

mi taka opcja z kalendarzem sie bardzo podoba jestem za :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 8:32 pm

jestem za... albo zrobic taki ze zdjeciami od lat poczatkowych do teraz albo najlepsze zdjecia wlasnie Jarka, Kwinta, Przema, Maciejki i reszty z roznych koncertow... ;)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 9:35 pm

borszysz pisze:A odnosnie skąpoubranego kalendarza, to Smar sadze, że predzej zrobimy wersje kalendarze Fan Clubowi faceci poprzebierani za Micza Bjukanena ze Słonecznego Patrolu niż wersje damską ;)
Ołłł jeee :twisted: jestem ZA :mrgreen: :D :mrgreen: chyba że do każdego Micza jakaś Sidżej Parker i wtedy byłby wilk syty i owca cała :lol:

A tak juz na poważnie - byłoby pewnie bardzo ciężko wybrać tylko 12 zdjęć :| i dogadnie się, które lepsze i zgody wszystkich na ujawnienie się... ale pomysłu nie neguje absolutnie - jestem ZA na chwile obecna, chyba że jakiś jeszcze lepszy pomysł:D
Gość

Postautor: Gość » czw sty 08, 2009 11:26 pm

pomyslow mysle nie brakuje...

tak na szybko zrobilem

http://img339.imageshack.us/my.php?imag ... piayz0.jpg

ale uwazam ze problem nie lezy w wykonaniu bo chetni sie znajda ale w czym innym.....
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw sty 08, 2009 11:39 pm

przemo12 pisze:pomyslow mysle nie brakuje...

tak na szybko zrobilem

http://img339.imageshack.us/my.php?imag ... piayz0.jpg

ale uwazam ze problem nie lezy w wykonaniu bo chetni sie znajda ale w czym innym.....

ładnie ładnie, ale faktycznie na szybko, wkradł się błąd językowy :P

sam pomysł jest naprawdę ciekawy i postaram się przyczynić do jego zrealizowania ;)
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 12:05 am

to jeszcze wersja bardziej elegancka

http://img404.imageshack.us/my.php?imag ... piawi8.jpg
Gość

Postautor: Gość » pt sty 09, 2009 10:30 am

poczytałem te pomysły i naileprzy będzie żeby połączyć to wsio razem wyidzie z tego skąpą ubrane dziewczyny wysmarowane dżemem :lol: a poważne to ten odprzemo12 jest niczego sobie.

Wróć do „Propozycje”