Pamięci Ryśka... - co sądzicie?

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Gość

Re: Pamięci Ryśka... - co sądzicie?

Postautor: Gość » wt gru 29, 2009 7:30 pm

BARDZO DOBRY POMYSL. FILM WYDAJE MI SIE ZE TO AKURAT DRUGI PLAN. NAJWAZNIEJSZE ZEBY WYPROMOWAC OBIECUJACE ZESPOLY.:)
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » wt gru 29, 2009 10:12 pm

skazanynaDZEM76 pisze:BARDZO DOBRY POMYSL. FILM WYDAJE MI SIE ZE TO AKURAT DRUGI PLAN. NAJWAZNIEJSZE ZEBY WYPROMOWAC OBIECUJACE ZESPOLY.:)

kolega chyba nie doczytał tematu do końca, bo ten dzień pamięci Ryśka odbył się już daaaaawno temu :) i owszem film był, ale z zespołów, które były zapowiadane nie wystąpił żaden... :/ a mogły uratować ten wieczór...

...skończyło się na tym, że zobaczyliśmy krótkie przedstawienie na temat szkodliwości narkotyków, kilka materiałów archiwalnych przy których odczytano parę zdań z "Ryśka" i "Ballady..." oraz występ uczniów z Gimnazjum w Brzeszczach (w tym chłopaka, który na scenie zachowywał się chyba w swoim mniemaniu jak gwiazda rocka, ale z drugiej strony wyglądało to jak początkujący artysta country :P...zaśpiewał tak, że aż się płakać chciało (niestety, nie ze wzruszenia, a z żalu, że można coś takiego zrobić z utworami Dżemu) )...

...ogólnie, żeby nie było, że tylko krytykuję...pomysł był bardzo ciekawy, osoby, które to wszystko wymyśliły i przygotowywały jak najbardziej zasługują na pochwałę za sam fakt, że chciało im się coś zorganizować...ale, niestety, wyszło jak wyszło...
...przyjechałam tam nastawiona optymistycznie, wyszłam zawiedziona... :(

to tyle jeśli chodzi o relację z tego wydarzenia sprzed niemal roku ;)
pozdrawiam :)
boston

Postautor: boston » śr gru 30, 2009 9:52 am

Kolega był wczoraj w jakimś amoku i generalnie nie zwracał uwagi na "drobiazgi".

Wróć do „Propozycje”