Kasowanie tematow

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Kasowanie tematow

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 8:17 pm

Witam
otoz nie bylo mnie jakis czas wzgledy osobiste powiedzmy, wracam i patrze a ktos skasowal temat Smieszen linki storny internetowe itd ,... o co kurna chodzi?? byl to jeden z najpopularniejszych tematow wiec o co biega prosze o opinie wylacznie ekspretow :lol:
Gość

Re: Kasowanie tematow

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 8:29 pm

przemo12 pisze:Witam
otoz nie bylo mnie jakis czas wzgledy osobiste powiedzmy, wracam i patrze a ktos skasowal temat Smieszen linki storny internetowe itd ,... o co kurna chodzi?? byl to jeden z najpopularniejszych tematow wiec o co biega prosze o opinie wylacznie ekspretow :lol:

wywolales mnie do odpowiedzi tym wezwaniem wylacznie ekspertow... no wiec ja ekhm ekhm sadze, uwazam i obstaje ze nie wiem.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr gru 27, 2006 8:35 pm

Bana przemowi dać :twisted: Wywrotowiec jeden :lol:
A poza tym to: http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/foru ... 6&start=30
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 8:35 pm

porządki świąteczne w końcu :).
teraz by sie tez przydały...noworoczne.
bo bałagan jest na tym forum..., ale to tylko moje zdanie.
:)
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 9:16 pm

kwiatuszek pisze:porządki świąteczne w końcu :).

no ciekawe chyba przedswiateczne, bo przez swieta panowal tu balagan i chaos :wink:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr gru 27, 2006 10:13 pm

Oj Przemo Przemo..wystarczyło PW napisać do władzy.. :twisted:
To chyba głównie chodziło o te brzydkie linki, w których jacyś chłopcy przeklinali na Dżem :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 10:16 pm

przemo12 pisze:
kwiatuszek pisze:porządki świąteczne w końcu :).

no ciekawe chyba przedswiateczne, bo przez swieta panowal tu balagan i chaos :wink:

nie moge Ci przyznać racji, bo przez święta nie żyłam w wirtualnym świecie ... :)
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 10:25 pm

kwiatuszek pisze:nie moge Ci przyznać racji, bo przez święta nie żyłam w wirtualnym świecie ... :)

to tak jaka ja ale czytajac posty 'swiateczne' teraz mozna dojsc do takowych wnioskow

Armin pisze:To chyba głównie chodziło o te brzydkie linki, w których jacyś chłopcy przeklinali na Dżem :roll:

no to nie da sie usunac postow?? trzeba caly temat odrazu wywalac, bo ktos cos zamiescil.... :roll: nie rozumiem
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 10:36 pm

kwiatuszek pisze:nie moge Ci przyznać racji, bo przez święta nie żyłam w wirtualnym świecie ... :)

przemo12 pisze:to tak jaka ja ale czytajac posty 'swiateczne' teraz mozna dojsc do takowych wnioskow

wszystkich tematów nie czytam od a do z...
więc nie zastanawiam się, nie wnioskuje... bo po co.
szkoda czasu, szkoda życia na takie rzeczy ... :)

OK koniec off topowania ...sorry.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr gru 27, 2006 10:47 pm

Witaj w klubie :wink:

przemo12 pisze:no to nie da sie usunac postow?? trzeba caly temat odrazu wywalac, bo ktos cos zamiescil.... nie rozumiem

No nie wiem..kiedyś napisałem PW do Piotrka, po tym jak zauwazyłem, że np. Tobie znikło jakieś 80 postów, mnie trochę też.. z ciekawości spytałem.. i odpisał, że znikł temat z linkami, bo zmierzał w złym kierunku :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 11:07 pm

przemo12 pisze:Witam

Jak znam życie to zapewne jakiś zakompleksiony gaj - konfident podkablował u Admina.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr gru 27, 2006 11:08 pm

Ujek_Mietek pisze:
Jak znam życie to zapewne jakiś zakompleksiony gaj - konfident podkablował u Admina.

Lub Admin sam zauważył..bo toczyła się dyskusja, że "to debile " i takie tam :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr gru 27, 2006 11:10 pm

A moze to sprawka Twojej Starej? :?:
Gość

Postautor: Gość » czw gru 28, 2006 1:05 pm

Ja mysle ze Twoja troszke w tym maczala palce :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw gru 28, 2006 5:47 pm

Przemo12, no wlasnie! ja tu chcialam pewnego pieknego wieczoru wrzucic linka gdzie przedszkolaki wypowiedaja sie nt porodu (to co ci wyslslam na gg) a tu KUKU ni mo tamatu :shock:

http://www.megaupload.com/?d=K9BHSSXU

mocie, ściągnijcie se, dobre ;)

Wróć do „Komentarze na temat strony”