22.09.12 Tarnów

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

maciek_koval

22.09.12 Tarnów

Postautor: maciek_koval » czw sie 30, 2012 7:49 pm

22.09.12 na tarnowskim rynku w ramach Azoty Tarnów Grand Festival wystąpi zespół Dżem

Rozpiska:
14.30 - Czerwone Gitary
16.00 - Maleo Reggae Rockers
17.30 - Enej
19.00 - Raz, Dwa, Trzy
20.30 - Dżem

wstęp prawdopodobnie za darmo
PiotrekGit

Re: 22.09.12 Tarnów

Postautor: PiotrekGit » śr wrz 12, 2012 11:08 am

maciek_koval pisze:22.09.12 na tarnowskim rynku w ramach Azoty Tarnów Grand Festival wystąpi zespół Dżem

Rozpiska:
14.30 - Czerwone Gitary
16.00 - Maleo Reggae Rockers
17.30 - Enej
19.00 - Raz, Dwa, Trzy
20.30 - Dżem

wstęp prawdopodobnie za darmo

Mógłby ktoś zorientowany i kompetentny potwierdzić występ zespołu Dżem na wymienionym Festiwalu? Do rzekomego koncertu zostało niecałe 2 tygodnie, a na stronie głównej w kalendarium nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia jeszcze...
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr wrz 12, 2012 11:51 am

Trochę informacji jest:
http://www.google.pl/search?q=tarn%C3%B ... 00&bih=799
Więc myślę, że to pewne.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
PiotrekGit

Postautor: PiotrekGit » śr wrz 12, 2012 1:16 pm

ArekJ pisze:Trochę informacji jest:
http://www.google.pl/search?q=tarn%C3%B ... 00&bih=799
Więc myślę, że to pewne.

Racja, sam przeczesywałem neta pod tym kątem:) Też mi się wydaje, że nikt by takich jaj nie robił, żeby puszczać fałszywe info.

Niemniej jednak, brakuje tylko kropki nad "i", a więc potwierdzenia rzeczonego koncertu na oficjalnej stronie zespołu. Taka niby pierdółka, ale powoduje lekką wątpliwość...tym bardziej, że na stronie zespołu Raz Dwa Trzy widnieje godzina występu 20.00...więc gdzie w tym wypadku miejsce na Dżem?
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr wrz 12, 2012 1:35 pm

Może już uwzględnili opóźnienia w swoim zapisie ^^
Gdzieś kiedyś czytałem, że na stronie dodają tylko w pełni zakontraktowane i opłacone koncerty - może jeszcze nie jest to w 100% dopięte i dlatego brakuje tej informacji... Szczerze mówiąc nigdy nie miałem sytuacji, w której koncert wymieniony w tylu źródłach się nie odbył.
Możesz spróbować zadzwonić do Menadżera i się zapytać o ten koncert - numer jest na dole strony FC.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
tomkez

Postautor: tomkez » śr wrz 12, 2012 2:52 pm

Ja widziałem już w Tarnowie na billboardach i w programie żużlowym zapowiedź tej imprezy Azoty Tarnów Grand Festiwal. Dżem gra o 20:30 - 22 września.
PiotrekGit

Postautor: PiotrekGit » śr wrz 12, 2012 4:14 pm

Na 99 % wszystko będzie zgodnie z planami organizatorów. A jak nie to fani rozniosą cały zakład Azotów:D:D
PiotrekGit

Postautor: PiotrekGit » pn wrz 24, 2012 1:03 am

Koncert rzeczywiście w finale się odbył;) Cały "mini" festiwal oraz przede wszystkim koncert Dżemu na bardzo wysokim poziomie, w świetnym klimacie! Jedyny minus to ogromny tłok (rynek w Tarnowie malutki, chyba ktoś chciał na siłę robić to w tym miejscu nie będę strzelał z jakich powodów, wstęp free, więc ludzi masa - jakby człowiek zemdlał przypadkiem to spokojna głowa, przynajmniej się nie przewrócisz:D) i niestety pogoda zmienna (ciepło, zimno, ciepło, zimno, deszcz, ciepło, znowu lekki deszcz itp.). Jednak suma sumarum atmosfera gorąca, cały rynek śpiewał i pomimo tego, że nogi bolały w mięśniach strasznie od długiego stania wcześniej, to kolejny świetny i magiczny w pewnym sensie koncert Dżemu stał się faktem. Panowie w dobrym humorze, jak zwykle na optymalnym poziomie muzycznym, Maciek chyba lekko przeziębiony, jednak z czasem się rozśpiewał i również nie zszedł przez to poniżej pewnego poziomu.

Nie pamiętam całej setlisty i czegoś mogłem zapomnieć, ale chyba mniej więcej szło tak (kolejność jako tako):

Poznałem go po czarnym kapeluszu
Gorszy dzień
Do przodu
Szeryfie co tu się dzieje
Do kołyski
Tylko ja i ty
Partyzant
Bujam się
Naiwne pytania
Paw - zerwana struna Adama w trakcie solo, Adam dał popis techniki
Harley mój

Jeden z lepszych popisów Adama, jakie od jakiegoś czasu praktykuje po Harleyu...porwał publikę, został sam na scenie, a pozostałym Muzykom umożliwił szybki wyskok po browara lub w przypadku Maćka ciepłą herbatkę...chyba;)

Wehikuł czasu

Bis I

Autsajder
Whisky

Bis II

Kaczor
Cegła

Bis III

Sen o Victorii - piosenka jakby na życzenie, cały rynek skandował "Victoria!", dawno nie słyszałem tak zgodnej "przypadkowej" publiki, po prostu musieli się wrócić i to zagrać ;)... wykonanie również z tych bardziej magicznych, jakie dane mi było usłyszeć i "poczuć"...
Awatar użytkownika
Dementis

Postautor: Dementis » pn wrz 24, 2012 6:36 pm

No to nieźle musiał Adam wyrabiać jak mu struna pękła. Powiedz mi czy to było wtedy kiedy Maciek mu majstrował przy gitarze i w pewnym momencie wyrzucił coś? Widziałem tylko filmik na yt.
PiotrekGit

Postautor: PiotrekGit » pn wrz 24, 2012 7:23 pm

Dementis pisze:No to nieźle musiał Adam wyrabiać jak mu struna pękła. Powiedz mi czy to było wtedy kiedy Maciek mu majstrował przy gitarze i w pewnym momencie wyrzucił coś? Widziałem tylko filmik na yt.

Tak, Maciej Balcar zaśpiewał przedostatnią zwrotkę, wziął podaną mu kolejną gorącą herbatkę, łyknął gula i odłożył szkalnicę, a w tym czasie Adam Otręba grał kryształowe, znane w tym fragmencie solo i w którymś momencie musiała mu pęknąć struna (mi umknął ten moment, bo akurat skupiłem uwagę na p. Maćku, a ucho nie wychwyciło jakiegoś fałszu - wróciłem wzrokiem na p. Adama po odłożeniu szklanki i wtedy struna już wyraźnie i widocznie "dyndała"). Maciej Balcar jeszcze bardziej to uwypuklił swoim gestem (dokładnie owinął strunę wokół palca, zwrócił uwagę p. Szymona, zerwał ją i rzucił na scenę). Potem ostatnia zwrotka, zmiana gitary i końcowe, jak zwykle cudne, "paraliżujące" solo.

Swoją drogą p. Adamowi już kolejny raz trafia się taki "joke" i zawsze daje radę wyciągnąć z gitary to, co jej jeszcze zostało;)

PS. Może to moja wina i powinienem przestać chodzić na koncerty?...hmmm:D
Awatar użytkownika
barti

Postautor: barti » sob paź 13, 2012 10:18 pm

Byli tak blisko a tu nie zawitali :P
Pozdrowienia zakręconym Dżemojadom ;)

Wróć do „Koncerty”