Informacja
2026-06-22 16:12:22
"Na dzisiaj nie wiemy od kiedy Beno Otręba zacznie grać koncerty.Cierpliwie czekamy, równocześnie stale realizujemy nasze koncertowe zobowiązania.
W zastępstwie za Bena, na basie gra Janusz Frychel, który wielokrotnie w trudnych dla nas sytuacjach występował z zespołem Dżem.
Do zobaczenia na koncertach"
Obecnie zespół Dżem występuje w pięcioosobowym składzie:
BORZUCKI JANUSZ – instrumenty klawiszowe
RIEDEL SEBASTIAN – wokal
OTRĘBA ADAM – gitara
STYCZYŃSKI JERZY - gitara
SZCZERBIŃSKI ZBIGNIEW - perkusja
oraz gościnnie:
FRYCHEL JANUSZ – gitara basowa
