Goście na spotkaniach OFC "Skazani na Bluesa"

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
smar666

Goście na spotkaniach OFC "Skazani na Bluesa"

Postautor: smar666 » sob sie 09, 2008 1:44 pm

Pewnie część z was bywa na spotkaniach OFC "Skazani na Bluesa". Może niektórzy chcą się tam kiedyś wybrać i poznać nowe osoby. Z racji tego chciałbym się wywiedzieć jaka jest wasza opinia co do zapraszania gości na takie spotkania. Chodzi mi o gości, którzy w jakiś sposób są związani z Dżemem, lub przewinęli się w ich historii. Przykładem takiego gościa był Janek Skaradziński na marcowym zlocie w Warszawie. Wtedy pomyślałem, że jest to bardzo fajny pomysł, dzięki któremu fani kapeli będą mogli poznać nie tylko samych członków zespołu, ale także parę innych, znanych osób.

Ja osobiście ucieszyłbym się na wizytę Tomka Kota na spotkaniu. Z jednej strony dlatego, iż dosyć mocno zaznaczył się w historii kapeli dzięki roli w "Skazanym na Bluesa", a po drugie dlatego, iż jak sam przyznał w kilku wywiadach stał się fanem Dżemu. Myślę, że można by z nim dosyć ciekawie pogadać, poznać go.

A jakie są wasze typy. Ciekawe kogo widzielibyście na spotkaniu, z kim chętnie zamienilibyście kilka słów. W końcu wola ludu jest najważniejsza :wink:

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Re: Goście na spotkaniach OFC "Skazani na Bluesa"

Postautor: Gość » pn sie 11, 2008 7:25 pm

Powiem , że masz genialny pomysł , zawsze to jakies doświadczenie poznać jakąś ciekawa osobę , porozmawiac , spedzic miło czas . Hmm co do propozycji , bardzo spodobał mi sie pomysł Gangu na festiwalu . Zaprosili wszyskich byłych członków zespołu . Z miła checia poznałabym , oczywiście w miare możliwosci byłych członów zespołu .
Awatar użytkownika
alegorn

Re: Goście na spotkaniach OFC "Skazani na Bluesa"

Postautor: alegorn » wt sie 12, 2008 9:26 am

jacek byl z tego co pamietam byl zapraszany...
ja osobiscie partytzanta bym zaprosil :)

problem zawsze z terminami - zgrac to tak by wszystkim pasowalo...
ale da sie.
warto.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]

Wróć do „Propozycje”