[20.082013] - Warszawa - Roger Waters - The Wall

Co i gdzie w "trawie gra"

Moderator: smar666

tomkez

Re: [20.082013] - Warszawa - Roger Waters - The Wall

Postautor: tomkez » ndz lip 28, 2013 8:54 pm

Może bilety są za drogie. Osobiście trochę mnie to dziwi, że facet śpiewa o niesprawiedliwości tego świata, wrażliwe jednostki muszą się izolować od świata murem, itp, itd, a bilety na ten koncert przesadzone...podczas Goodbye Blue Sky na telebimie powinny bombowce zrzucać oprócz symboli Mercedesa, czy Shella, logo organizatora tego koncertu.
dejw

Postautor: dejw » pn lip 29, 2013 11:06 am

Jeżeli koncert organizuje prywatna firma, to niech i bilety kosztują po 500 zł. Ryzyko po stronie organizatora. Poza tym stawka Watersa to pewnie duża część potencjalnych zysków. Jeśli nie angażuje się w to pieniędzy publicznych to nie przeszkadza mi to, że jak mówisz, kilka kieszeni się napełni. Na tym ten biznes przecież polega.
Ale zgadzam się, że przy takich cenach niektóre teksty piosenek mogą wydawać się nie do końca aktualne.
edi1007

Postautor: edi1007 » pn lip 29, 2013 7:47 pm

Korowiow pisze:Mimo ceny z kosmosu wydalem juz po raz drugi ten szmal i po łodzkim swietnym koncercie licze, ze warszawski bedzie rownie dobry. Polecam kazdemu bo czegos takiego moze nie bedziemy juz mieli wiecej okazji ogladac.

to mnie w tym wszystkim najbardziej boli... bo człowiek na dorobku jest i teraz se na pewne rzeczy pozwolić nie może. eh. . .

Z miłą chęcią bym się wybrał, no ale cóż. .. życie jest słone.

Korowiow !!! udanej "zabawy" :wink:

Wróć do „Wydarzenia/Koncerty”