Problem z wejściem na CHAT [rozwiazany :)]

Gdy coś nie działa...

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: Problem z wejściem na CHAT [rozwiazany :)]

Postautor: boston » sob cze 13, 2009 6:49 am

Nie, no Adi.....jesteś wielki! Nie to za mało: jesteś bardzo, bardzo wielki :roll:
Wczoraj już się poddałam. Dziś otwieram oko i sobie myślę: ze świeżym umysłem muszę spróbować jeszcze raz. Te same operacje od rana, klik, klik i to co zwykle czyli duże nic. Biust mi opadł (przepraszam).

I w tym momencie trafiam na króciutką informację od Adiego i może po 15 sekundach MAM. Niemożliwe, to chyba omamy, skleroza i alzheimer w jednym. Próbuję kilkakrotnie wejść na stronkę czatu i za każdym razem JEST.
Mam dostęp do czatu i zachowałam zdrowe zmysły (kilka razy musiałam się uszczypnąć). Niemożliwe stało się możliwe :shock:
Co mi pozostaje? Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. Czy wszystkie kobiece problemy rozwiązujesz równie skutecznie?

PS Adi , czy mógłbyś mi króciutko wyjaśnić w czym był prawdopodobnie problem :?:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob cze 13, 2009 8:48 am

boston pisze:Nie, no Adi.....jesteś wielki! Nie to za mało: jesteś bardzo, bardzo wielki :roll: [...]
Co mi pozostaje? Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.

Jestem większy od Prezydenta, to fakt. Mimo wszystko nie przeceniaj mojej wielkości :P
Nie ma za co ;)

boston pisze:Czy wszystkie kobiece problemy rozwiązujesz równie skutecznie?

chciałbym, ale niestety...

boston pisze:PS Adi , czy mógłbyś mi króciutko wyjaśnić w czym był prawdopodobnie problem :?:
cóż, tak na prawdę ciężko powiedzieć.
zamieszczona pod okienkiem czatu Java Microsoftu jest już dość leciwa i od wieków nie aktualizowana, natomiast firma Sun co jakiś czas wypuszcza paczkę z nową wersją i akurat dla Twojego komputera okazało się to zbawienne :wink:
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob cze 13, 2009 8:50 am

Adi pisze:cóż, tak na prawdę ciężko powiedzieć.
zamieszczona pod okienkiem czatu Java Microsoftu jest już dość leciwa i od wieków nie aktualizowana, natomiast firma Sun co jakiś czas wypuszcza paczkę z nową wersją i akurat dla Twojego komputera okazało się to zbawienne :wink:

bajkopisarz :P
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob cze 13, 2009 8:55 am

Piotrek pisze:
Adi pisze:cóż, tak na prawdę ciężko powiedzieć.

bajkopisarz :P

no to weź to wyjaśnij a nie marudź :>
u mnie na Javie MS też nie śmiga :P
boston

Postautor: boston » sob cze 13, 2009 9:08 am

Piotrku: może i bajkopisarz ale jaki cudowny :lol:
Poza tym myślałam, że zazdrość to głownie domena pań ale jak zwykle myliłam się.
Ale mam specjalnie dla Ciebie jeszcze jedno pytanko: dlaczego po zalogowaniu się na stronce fan clubu, zaraz po "wejściu", muszę ponownie się logować na forum żeby cokolwiek napisać?? :roll:
MalaGosia

Postautor: MalaGosia » sob cze 13, 2009 9:18 am

boston pisze:Nie, no Adi.....jesteś wielki! Nie to za mało: jesteś bardzo, bardzo wielki :roll:
Wczoraj już się poddałam. Dziś otwieram oko i sobie myślę: ze świeżym umysłem muszę spróbować jeszcze raz. Te same operacje od rana, klik, klik i to co zwykle czyli duże nic. Biust mi opadł (przepraszam).

I w tym momencie trafiam na króciutką informację od Adiego i może po 15 sekundach MAM. Niemożliwe, to chyba omamy, skleroza i alzheimer w jednym. Próbuję kilkakrotnie wejść na stronkę czatu i za każdym razem JEST.
Mam dostęp do czatu i zachowałam zdrowe zmysły (kilka razy musiałam się uszczypnąć). Niemożliwe stało się możliwe :shock:
Co mi pozostaje? Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. Czy wszystkie kobiece problemy rozwiązujesz równie skutecznie?

PS Adi , czy mógłbyś mi króciutko wyjaśnić w czym był prawdopodobnie problem :?:

A ja po raz kolejny mogę się pod Tobą podpisać:):):):):)
W końcu działa:)

Dzięki za linka:):)
Gość

Postautor: Gość » sob cze 13, 2009 9:40 am

boston pisze:Piotrku: może i bajkopisarz ale jaki cudowny :lol:
Poza tym myślałam, że zazdrość to głownie domena pań ale jak zwykle myliłam się.
Ale mam specjalnie dla Ciebie jeszcze jedno pytanko: dlaczego po zalogowaniu się na stronce fan clubu, zaraz po "wejściu", muszę ponownie się logować na forum żeby cokolwiek napisać?? :roll:

bo chyba przy okienku logowania trzeba zaznaczyc opcje zeby zapamietal haslo
boston

Postautor: boston » sob cze 13, 2009 10:28 am

Tak właśnie robię :?
Gość

Postautor: Gość » sob cze 13, 2009 6:24 pm

ooo to nie mam pojecia, :shock: raz to zaznaczylam i teraz juz sie logowac nie musze...
Gość

Postautor: Gość » pn cze 15, 2009 6:42 pm

hejka witam wszystkich po raz pierwszy -mam nadzieje z e nie ostatni no ja tez mam problem z ta jawą jak dam rade to sie ujawnię an chacie :D
Gość

Postautor: Gość » pn cze 15, 2009 6:43 pm

czesc kochana balcarko :D :D :D :D :D :D nareszcie i ja dotarlam
boston

Postautor: boston » pt mar 25, 2011 11:30 am

Dzisiaj (piątek) wieczorkiem 19.00 - 20.00 próbujemy "pogadać" na czacie.
Zapraszam chętnych. Może będą ciekawe pogaduchy :D

Wróć do „Problemy techniczne”