Nowy panel - "nowości"

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Nowy panel - "nowości"

Postautor: Gość » śr sie 19, 2009 7:19 am

Zgadzam sie, wieksozsc uzytkownikow ktora jeszcze cos wnosila do tematow dawno przestala sie pojawiac na forum, dominuja tu teraz nastolatki ktore po tygodniu sluchania dzemu mowia jak to wplynal na ich zycie i znajdowanie zagubionych fragmentow osobowosci....po cyzm po kolejnnych kilku tygodniahc na ich zycie wplywa juz ktos inny i okupuja inne chyba forum, wnosze z gansacej aktywnosci tychze
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » śr sie 19, 2009 8:43 am

Scypion pisze: wieksozsc uzytkownikow ktora jeszcze cos wnosila do tematow dawno przestala sie pojawiac na forum...

nie trudno zgadnac dlaczego tak sie stalo.
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr sie 19, 2009 8:49 am

Scypion napisał w swoim poście czemu tak się stało. Ja myślę, że jego post wraz z poprzedzającym go moim postem stanowią idealne wyjaśnienie, czemu to forum wygląda tak jak wygląda.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
boston

Postautor: boston » śr sie 19, 2009 10:29 am

Jeżeli chodzi o mnie to w/w panel nic nie zmienił w moim "korzystaniu" z forum. Może jest przydatny dla tych, którzy się spieszą i chcą szybciutko sprawdzić czy coś się działo (mnie już nigdzie się nie spieszy, a nawet wręcz przeciwnie). I tak lubię sobie poprzeglądać po swojemu. :)

Nie mam pojęcia co to SB więc się nie wypowiem. Zgadzam się częściowo z wypowiedziami borszysza i Scypiona ale z drugiej strony "zawartość" forum zależy od samych użytkowników. Widocznie ci, którzy mieli coś do powiedzenia "wyrośli" z fascynacji dżemowej albo nie mają czasu bo życie ciągle przynosi coś nowego, albo zniechęcili się do tego typu wypowiedzi. Poza tym nie możemy "zabronić" młodym i jeszcze młodszym uczestniczenia w forum. Wiadomo, że rotacja będzie duża - to są przecież próby odnalezienia się w jakiejś społeczności. Nie każdy może albo potrafi wypowiadać się od razu rzeczowo, merytorycznie i logicznie. Oni (tzn początkujący) dopiero się tego uczą.
Mnie oczywiście bardzo brakuje kilku osób, które wypowiadały się tu wcześniej - ale cóż zrobić... Potrafi mnie zachwycić "meteor" Rolus ale też nie zawsze jestem w stanie zmierzyć się z nim ze względu na brak takich umiejętności jakie on posiada :shock:
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » śr sie 19, 2009 1:22 pm

borszysz pisze:Jest kilkadziesiąt userów piszących kompletne pierdoły

Scypion pisze: dominuja tu teraz nastolatki ktore po tygodniu sluchania dzemu mowia jak to wplynal na ich zycie

boston pisze: to próby odnalezienia się w jakiejś społeczności. Nie każdy może albo potrafi wypowiadać się od razu rzeczowo, merytorycznie i logicznie. Oni (tzn początkujący) dopiero się tego uczą.

Piotrek pisze:Zakończcie prosze off top.

---

Apropos oddawania hołdu Ryśkowi- darzę go tak wielkim szacunkiem że nigdy nie piłabym przy jego grobie. Nigdy też tam nie byłam

Muzyka Dżemu znaczy dla mnie wiele. (...) Uksztautowała moja osobowosć i dzieki niej dojżałam. Pomaga mi tez gdy mam doła chodz nie zawsze.

Zacząłem słuchać muzyki Dżem'u 2 lata temu. (...) Gdyby nie muzyka Dżem'u byłbym jednym z tych, co stoją pod blokami i szlifują bruki.

Gdyyby nie muzyka Dżemu, wyglądałabym jak większość moich koleżanek

---
nie był dziwny, był inny, byl "zaprogramowany" na wolność, (...) ja go rozumiem...

i mial zajebisty glos, of course:)

---

mniej więcej od polowy filmu do jego końca ryczę jak wariatka. Gdy oglądałam go pierwszy raz wpadłam w histerię wręcz i nie mogłam sie uspokoić.

Wyłem przy tej scenie jak bóbr.

---

14.09.2005 pisze:powinien być tutaj regulamin, bo niektórzy naprawdę swoją pustością i głupotą niepotrzebnie zaśmiecaja forum...

14.09.2005 pisze:Jestem za regulaminem.
Mam dość czytania żałosnych "wywołujących dyskusję" wypowiedzi

Rok później pisze:Nie przejmuj sie.... moje tematy tez wyrzucaja i to nawet jesli takich nie bylo i sa naprawde dobre :!: ale coz... postanowilam nie zakładac tematow bo po co skoro i tak zostana wyrzucone :?: to nie FAIR :!: i tyle wam powiem...

Dwa lata później pisze:Muszę przyznać, że forum wygląda bardzo poważnie i profesjonalnie.

Super forum!

borszysz 17.08.09 pisze:gwoździem do trumny (...) kompletne pierdoły (...) takie same pytania (...) kilku użytkowników którzy odpowiadają

Piotrek pisze:Jeszcze raz prosze o zaprzestanie pisania nie na temat... bo go zamkne i bedzie spokoj..

---

18 września 2004 roku Rolus pisze:Trzeba powiedziec, ze Rysiek Ridiel byl wielka indywidualnoscia. Podobal mi sie i Jacek Dewodzki i podoba mi sie Maciek Balcar, ale wiem jedno: DZEM za kadencji Ryska byl najlepszy. Niektorzy mowili, ze Riedel nie mial ani specjalnego glosu, ani sie nie wyroznial. Docenili go wszyscy dopiero po jego smierci niestety. Zamowilem wlasnie najnowsza plyte zespolu i mam nadzieje, ze utrzyma poziom i wszyscy dostaniemy fajne kawalki. Najlepszy Dzem to jednak Dzem za Ryska Riedela i tyle!
Pozdrawiam:)
boston

Postautor: boston » śr sie 19, 2009 1:49 pm

Mam trochę mały rozumek ale czy Twoja "cytatowa" wypowiedź ma świadczyć, że te same tematy wałkuje się od 5 lat??
Poza tym strasznie poszedłeś na łatwiznę - dla mnie trochę tajemniczą i nie do końca jasną :|
Jak to się ma do tematu :?:
Gość

Postautor: Gość » śr sie 19, 2009 9:34 pm

Próba /Piotrek: pisania na temat./:

/Rolus: Podobał mi się poziom/

/cytuj: wyłem przy tej scenie jak bóbr/

/cytuj: i miał zajebisty głos, of course/

/boston: Oni (tzn. początkujący) dopiero się tego uczą/

/Piotrek: prosze/ -

- /cytuj: stoją pod blokami i szlifują bruki/

/Rolus: trzeba powiedzieć/

/Dwa lata później napisał(a): bardzo poważnie i profesjonalnie/

/Rok później napisał(a): i są naprawdę dobre!/

/14.09.2005 napisał(a): Jestem/

/cytuj: super/ -
- /Rok później napisał(a): tyle wam powiem/

/Rolus: zamówiłem właśnie najnowszą płytę/

/Piotrek: i będzie spokój/

hmmm... zabawa w stare-nowe 'juserskie' teksty...?
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » pn sie 24, 2009 11:30 am

boston pisze:strasznie poszedłeś na łatwiznę

Na tym cały polegam. Albo idę spać albo idę na łatwiznę, kiedy już się obudzę.

boston pisze:Twoja "cytatowa" wypowiedź ma świadczyć, że te same tematy wałkuje się od 5 lat??

Nie pamiętam już co tam było napisane, ale raczej chodziło nie tylko o to. Chyba aż na taką łatwiznę bym nie poszedł, próbując udowodnić że życie kończy się śmiercią. Poruszyłem tam jakieś pięć kwestii.

cherry87 pisze:hmmm... zabawa w stare-nowe 'juserskie' teksty...?

Teraz już sześć. Dostałem gęsiej skóry i wypieków, kiedy to czytałem. Ale nie wiem czy to nie za małe forum na aż trzy fan-cluby.

Nieważne. Po zsumowaniu tych pięciu aspektów otrzymałem pewną bardzo starą arystotelesowską* prawdę o złotym środku. Dodając szósty, przypomniałem sobie że jestem nienormalny.

* grecki przedsiębiorca, magnat transportu morskiego, jeden z najbogatszych ludzi swoich czasów. Związany z gwiazdą opery Marią Callas, w której do dziś kocha się Bogusław Kaczyński. (źr. Wikipedia)

Wróć do „Pomysły/Opinie”