Nowy wygląd forum :)

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Nowy wygląd forum :)

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 5:18 am

QuorthoN pisze:EDIT : O i nikt nie ma ostrzeżeń :lol:
kwestia czasu :P :)
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » wt sie 05, 2008 7:38 am

QuorthoN pisze:Mnie się podoba... :

looo.. lalalaaa.. :lol: lagodniejemy? ;-)

-------------------------------------------------------------

forma wizualna przyzwoita. aczkolwiek archiwum ja niepotrzebnie 'wyciaga'. zwyczajnie meczy oko. przerzucic je albo zwinac.
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 11:33 am

Widać profeskę, ładnie jest. Forum jest teraz takie dłuuuuugie ;) i trzeba się przyzwyczaić faktycznie, gdzie co jest.
Bardzo mi się podoba usystematyzowanie i zrobienie działów, poddziałów, rozdziałów i pododawajcie sobie jeszcze jakieś prefiksy.

Tylko te kolorowe okienka są przykre ;)
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » wt sie 05, 2008 2:10 pm

kasiak1990 pisze:Kurcze parę ciekawych tematów w których pisaliśmy też tam jest ...

No faktycznie przydałoby się przenieść chociaż te tematy o członkach zespołu do działu muzycy.
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 4:51 pm

Agnieszka* pisze:

Nie licz na to :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 5:10 pm

QuorthoN pisze:
Agnieszka* pisze:

Nie licz na to :mrgreen:

On poprostu jest w szoku że mu taką niespodziankę zrobili i ostrzeżenia ukradli :D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt sie 05, 2008 5:14 pm

amnestia byla :P
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 8:57 pm

Zasadniczo bardzo podoba mi się nowy wygląd i funkcjonowanie forum. Wydaje mi się, że będzie teraz bardziej przejrzyste, łatwiej będzie się odnaleźć (i interesujące nas tematy- zagadnienia). Mam jedną tylko uwagę. W Firefoxie, kiedy wchodzi się do jakiegoś wątku dłuższego niż jeden post, mogłoby automatycznie ściągać nas na ostatni napisany w temacie post- teraz za każdym razem trzeba śmigać w dół samemu ;) To w sumie nie jest wielka niedogodność- ot, taka mała rzecz, która może parę osób ucieszyć :)
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » wt sie 05, 2008 10:14 pm

wyglada dobrze i estetycznie... tylko sie tu gubię... ale to pewnie minie... :) oby :)
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 05, 2008 10:15 pm

Jaah pisze:W Firefoxie, kiedy wchodzi się do jakiegoś wątku dłuższego niż jeden post, mogłoby automatycznie ściągać nas na ostatni napisany w temacie post- teraz za każdym razem trzeba śmigać w dół samemu ;) To w sumie nie jest wielka niedogodność- ot, taka mała rzecz, która może parę osób ucieszyć :)

O, też miałem o tym pisać :) - śmiganie w dół zróbcie automatyczne, jeśli to możliwe (a pewnie tak, skoro w "starym" forum było :wink: )
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 10:21 pm

Armin pisze:
Jaah pisze:W Firefoxie, kiedy wchodzi się do jakiegoś wątku dłuższego niż jeden post, mogłoby automatycznie ściągać nas na ostatni napisany w temacie post- teraz za każdym razem trzeba śmigać w dół samemu ;) To w sumie nie jest wielka niedogodność- ot, taka mała rzecz, która może parę osób ucieszyć :)

O, też miałem o tym pisać :) - śmiganie w dół zróbcie automatyczne, jeśli to możliwe (a pewnie tak, skoro w "starym" forum było :wink: )

o tak tak popieram tutaj panow troche meczace to smiganie scrollem w dol ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr sie 06, 2008 8:38 am

kaczka6661 pisze:
Armin pisze:

o tak tak popieram tutaj panow troche meczace to smiganie scrollem w dol ;)

Zawsze mozna kliknac nie w nazwe tematu a w ikonke zaraz po nazwie uzytkownika ktory znajduje sie w ostatniej kolumnie :)
Gość

Postautor: Gość » śr sie 06, 2008 8:47 am

Można, tylko to dalej mnie przenosi na górę wątku :)
Gość

Postautor: Gość » śr sie 06, 2008 9:19 am

jeszcze jeden minusik ode mnie... mozna zrobic przedstawianie sie uzytkownikow w jednym temacie jak to bylo na starym forum a nie kazdy zaklada osobny temat bo wtedy jak te pare tysiecy osob zalozy osobny temat ktore przychodzi to sie zrobi chaos i anarchai ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr sie 06, 2008 10:07 am

Jaah pisze:Można, tylko to dalej mnie przenosi na górę wątku :)

jak sie kliknie w ikonke obok nazwy uzytkownika to przenosi do ostatniego postu

kaczka6661 pisze:jeszcze jeden minusik ode mnie... mozna zrobic przedstawianie sie uzytkownikow w jednym temacie jak to bylo na starym forum a nie kazdy zaklada osobny temat bo wtedy jak te pare tysiecy osob zalozy osobny temat ktore przychodzi to sie zrobi chaos i anarchai ;)

to byl celowy zamiar - lepiej jest przejrzec/wybrac kilka interesujacych watkow niz szukac czegos w jednym gdy ten ma setki podstron

Wróć do „Pomysły/Opinie”