Nowy wygląd forum :)

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Nowy wygląd forum :)

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 3:24 pm

Jak Wam się podoba nowe forum ?
Możecie się odnaleźć, wiecie o co chodzi ?
Powiem szczerze że aż sie boję tu pisać bo taki porządek :)
Ale na chyba będę musiała się przyzwyczaić :0) No cóż, trochę się pogubiłam gdzie co jest, bo wcześniej wiele osób prawie na pamięć wiedziało w jakim diale jest jakiśtam temat a teraz trzeba trochę poszukać ...

O i mam pytanie tak przy okazji: Piotrze co z tematami z Archiwum ? Tak sobie patrzyłam i jest tam sporo ciekawych tematów, zanim stworzyłam ten to szukałam tematu "komentarze na temat strony" ale jest on gdzieś tam w archiwum. Kurcze parę ciekawych tematów w których pisaliśmy też tam jest ...
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Nowy wygląd forum :)

Postautor: Piotrek » pn sie 04, 2008 3:37 pm

kasiak1990 pisze:Powiem szczerze że aż sie boję tu pisać bo taki porządek :)

nie ma sie co bać :)

kasiak1990 pisze:O i mam pytanie tak przy okazji: Piotrze co z tematami z Archiwum ? Tak sobie patrzyłam i jest tam sporo ciekawych tematów, zanim stworzyłam ten to szukałam tematu "komentarze na temat strony" ale jest on gdzieś tam w archiwum. Kurcze parę ciekawych tematów w których pisaliśmy też tam jest ...

Archiwum niech zostanie archiwum:) owszem - ciekawe tematy bedziemy starali sie przeniesc - ale ja jestem zdania ze lepiej zaczac cos od nowa niz ciagnac kulawe :) Co do dzialu "Komentarze na temat strony" to na nowym forum funkcjonuje caaly wielki dzial pod tyt. Oficjalna Strona Zespolu - nie ma co pchac wszystkiego w jeden temat:) mysle ze bardzo dobrze rozpoczelas nowy temat (tylko dlaczego w dziale Hydepark???)...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn sie 04, 2008 3:55 pm

Super, szacun Panowie ! :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 3:56 pm

szczerze mowiac to sie troche jakby przestraszylem tego forum i sie zastanawialem gdzie co jest ale juz powoli sie przyzwyczajam. Musi troche nowych tematow powstac itp Ale na plus bo jest bardziej czytelnie nie upchane na kupe wszystko
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 4:04 pm

Dla mnie bomba.
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 4:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 4:14 pm

Mnie też coraz bardziej sie podoba :)
A dlaczego tu Piotrze ? Bo już jak zakładałam temat to się tak zamotałam że nie wiedziałam co gdzie i jak :D
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 4:20 pm

Muszę przyznać, że forum wygląda bardzo poważnie i profesjonalnie. Zapewne większość z nas była przyzwyczajona do tego, jak prezentowało się "stare" forum, wydawało się prostsze w "obsłudze", było kilka tematów, działów, wszystko zdawało się mieć jakąś prostszą konstrukcję ale jednocześnie nie było takiej przestrzeni jaką mamy tutaj - wszystko jest uporządkowane w konkretne działy, podfora, usystematyzowane. Aczkolwiek myślę, że tylko kwestią czasu jest przywyknięcie do tego nowoczesnego wyglądu (ja już się przywyczajam :) ). Oby służyło nam jak najdłużej, bo widać, że została wykonana porządna robota. Gratulacje :wink:
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 8:56 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » pn sie 04, 2008 4:32 pm

Super forum!
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn sie 04, 2008 4:34 pm

kaczka6661 pisze:szczerze mowiac to sie troche jakby przestraszylem tego forum i sie zastanawialem gdzie co jest ale juz powoli sie przyzwyczajam. Musi troche nowych tematow powstac itp Ale na plus bo jest bardziej czytelnie nie upchane na kupe wszystko

No dlatego kończymy z przyzwyczajeniami typu "tu juz jest podobny temat" bo teraz jest tyle miejsca by zakładać nowe tematy, że hej. Oczywiście z głową :) Zapraszam do "postowania".

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 6:44 pm

A ja się zgubiłam i jeszcze ciągle się szukam, to może trochę potrwać.

Troche duzo tu tego wszystkiego :) ale ponoc zmiany są zawsze potrzebne
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 7:13 pm

haha maZia to załóżmy klub poszukujących :) Bo ja też z jednej strony się szukam a z drugiej strony nie mogę wyjść z podziwu :) Aż mi się tu miło wchodzi :D
Mam nadzieję że znowu się zrobi fajny ruch i będziemy jakby od nowa dyskutować :D:D

Ło a tu już mi we środę 3 lata na forum stuknie :D:D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn sie 04, 2008 7:22 pm

ogolnie trzeba przyznac ze jest postep ;)
co mi sie nie podoba, te kolorki po prawej stronie, w oknie pisania posta :P
i nie podoba mi sie to ze nie mozna "zwinac" archiwum :twisted:

edit:
i jeszcze nie podoba mi sie format daty stosowany w tematach. Dlaczego mamy pisac posty w stylu RRRR MM DD, a nie powszechniej, czyli DD MM RRRR ? i za to jeszcze jeden szatan -> :twisted:
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 7:26 pm przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 7:26 pm

Po co w prywatnych wiadomościach zakładka "wiadomość od wroga"?

Z całym szacunkiem do wykonanej pracy (spełniło się moje marzenie sprzed dwóch lat :wink: )
ale to tak, jakby zakładać, że ktoś tu będzie miał wrogów...

Może jestem idealistką, pacyfistką, konformistką i optymistką, ale taka zakładka mi się nie podoba, uważam, że nie ma racji bytu na tym forum.

Reszta póki co ok, ale będę się czepiać na przyszłość, jak będzie czego :wink:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn sie 04, 2008 7:31 pm

Piotrek pisze:
Adi pisze:co mi sie nie podoba, te kolorki po prawej stronie, w oknie pisania posta :P
czepiasz sie :P
nie od dziś 8)
Gość

Postautor: Gość » pn sie 04, 2008 11:23 pm

Mnie się podoba, ale trza sie przyzwyczaić. Może jeszcze więcej emotikonów by sie przydało :>

EDIT : O i nikt nie ma ostrzeżeń :lol:

Wróć do „Pomysły/Opinie”