Fototeka OFC "Skazani na Bluesa"

Masz jakiś pomysł, podziel się nim z innymi

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
smar666

Fototeka OFC "Skazani na Bluesa"

Postautor: smar666 » ndz gru 23, 2007 6:25 pm

Witam :)

Na ostatnim spotkaniu Skazanych zrodził się pomysł by zebrać w jednym miejscu wszelkie materiały dotyczące spotkań OFC (tak, tak - kompletujemy teczki dotyczące naszej działalności :twisted: ). Chodzi o zdjęcia, filmiki, nagrania audio - kilka spotkań już za nami, więc jestem pewien, że troszkę się tego uzbierało. Nie będę wskazywał paluchem, ale jeśli ktoś jest chętny i zgodzi się udostępnić swoje zbiory to będziemy bardzo szczęśliwi i wdzięczni.

Z racji iż obecnie staramy się dowiedzieć kto co ma, proszę o przesyłanie maili ze spisem materiałów. Głównie interesują nas informacje dotyczące spotkania, z którego pochodzą zdjęcia/nagrania oraz to, kto jest autorem :)

Mój mail smar666@skazani.dzem.com.pl

Oczywiście, żadne zdjęcia nie ujrzą światła dziennego jeśli autor nie wyrazi zgody - jeśli nie będzie chciał wyrazić to my już popracujemy nad tym by zmienił zdanie :wink:

smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
alegorn

Re: Fototeka OFC "Skazani na Bluesa"

Postautor: alegorn » czw sie 21, 2008 11:55 am

slawku? jak ten temat sie rozwija?

ja swego czasu - chyba do 2006 (?), posiadalem w miare kompletny zbior fotek, choc, brakowalo w nim slawnych, acz nie widzianych fotek z jednej z majowek (wiesz chyba o jakie fotki chodzi :) ).

pozniej nie uzupelnialem juz tego zbyt dokladnie.
niestety po wielu przeprowadzkach, i innych czynnikach (np awaria dysku) musialbym dosc bardzo odkopywac owe archiwa

Al.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Wiechu

Postautor: Wiechu » pn wrz 22, 2008 5:42 pm

ja polukam po płytach powinnem miec foteczki ze spotkania w Słupcy ale nie pamietam w którym to roku było :)
Wiechu

Postautor: Wiechu » wt lis 04, 2008 8:22 pm

dzis robiłem pozadki w płytach mam troche fotek ze spotkania w słupcy jak by ktos chciał te fotki do zbiorów to odzywac sie na priv :)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob lis 29, 2008 3:31 pm

Wiechu pisze:dzis robiłem pozadki w płytach mam troche fotek ze spotkania w słupcy jak by ktos chciał te fotki do zbiorów to odzywac sie na priv :)

Te akurat mam :)

smar666
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » wt gru 09, 2008 11:52 pm

myszka pisze:A dotarł do Ciebie spis tego, co mam ja ?
Bo nie dałeś jakiegokolwiek znaku, choćby pomachania łapką :wink:
W każdym razie folder ma 3,18 GB i jest w nim "mały" bałagan, ale gdyby coś było potrzebne, służę pomocą :)

Asiu prawdopodobnie nie dotarł bo sobie tego nie przypominam. Ale odkopuje ten pomysł. Przy okazji przygotowań do spotkania troszkę moje zdjęcia uporządkowałem więc jeśli możesz poślij mi jeszcze raz tą listę.

smar666

Wróć do „Propozycje”