Mozna informować uzytkownika

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Mozna informować uzytkownika

Postautor: Gość » śr maja 24, 2006 3:29 pm

o usunięciu posta lub tematu, który został przez tegoż uzytkownika napisany. wydaje mi się, ze tak byłoby duzo kulturalniej. I jakos tak bardziej okej w stosunku do nas. Jesli ten temat zostanie usuniety prosze o wiadomosc na priva. Mogę na to liczyć? :?: :?: :?:
Gość

Postautor: Gość » śr maja 24, 2006 4:56 pm

Nie możesz.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 24, 2006 5:10 pm

A czy to jest takie trudne? W ten sposób funkcjonują inne fora i wydaje mi się, że jest to przejaw szacunku.
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr maja 24, 2006 8:33 pm

ja wrecz przeciwnie.... jednym slowem POPIERAM.... reszta ną koment
Gość

Postautor: Gość » śr maja 24, 2006 8:50 pm

No to proszę, pisz do moderatorów, na pewno Ci nie odpiszą, a jak Ci już odpiszą to w stylu "Weź mała wracaj do lekcji, a nie zawracaj głowy". I wcale nie przesadzam.

Doświadczona Boleśnie Przez Bezdusznych Moderatorów Cherry Osiemdziesiąta Siódma.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 25, 2006 11:54 am

Mrs_Wilq pisze:A czy to jest takie trudne? W ten sposób funkcjonują inne fora i wydaje mi się, że jest to przejaw szacunku.

Inne fora tak funkcjonują, ale nie to :) to jest jedyne w swoim rodzaju :)
Gość

Postautor: Gość » czw maja 25, 2006 1:56 pm

mi też wydaje się że to byłoby bardziej w porządku.
Nie piszę postów żeby nabijac sobie licznik bo na tym akurat nie bardzo mi zależy, jeśli cos piszę to mam jakąs konkretna sprawę i chciałabym wiedziec dlaczego mój post został usunięty. Moim zdaniem kasowanie bez słowa kiepsko świadczy o moderatorach.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 25, 2006 2:38 pm

Jesli moge to podpisuje sie pod moim przedmowca
Gość

Postautor: Gość » pt maja 26, 2006 1:29 pm

alez nie ma sprawy ;-)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr cze 14, 2006 9:13 am

moj post w temacie " pokazcie co wiecie o dzemie " zostal bestialsko usuniety :cry: ja pytam dlaczego ? :( przeciez byl w 100% na temat :cry: ... juz pomijam fakt ze nawet mnie o tym nie poinformowano :( ehh :cry:

ps.
przepraszam, musialem :wink:
udziela mi sie dobry humor
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 12:49 pm

moje posty na temat też bywaja usuwane. szuka człowiek, szuka i nic. może wzniecimy bunt???

bunt, bunt, bunt, bunt, bunt..................................
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 12:53 pm

Adi pisze:moj post w temacie " pokazcie co wiecie o dzemie " zostal bestialsko usuniety :cry: ja pytam dlaczego ? :( przeciez byl w 100% na temat :cry: ... juz pomijam fakt ze nawet mnie o tym nie poinformowano :( ehh :cry:

Oh.. moj drogi tak mi przykro. Pamietaj jesteśmy z toba :cry: :cry: :cry:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 12:57 pm

Mrs_Wilq pisze:moje posty na temat też bywaja usuwane. szuka człowiek, szuka i nic. może wzniecimy bunt???

To nic nie da :D tutaj panują prawa buszu, brak poszanowania dla użytkownika
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 1:10 pm

Drodzy użtykownicy, co Wy sobie wyobrażacie, niedługo jeszcze stwierdzicie, że to forum jest dla Was, a administratorzy po to, aby było ono jak najciekawsze, a oni sami pomocni. Do czego to doszło.... :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 5:05 pm

No fakt usówanie czyjegoś postu bez poinformowania Go o tym jest conajmniej niesmaczne. Nie powinno tak być, podpisuję się pod tym ze to nie jest wporządku. :x :roll:

Wróć do „Komentarze na temat strony”