Dzem 30-Urodziny DVD

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Dzem 30-Urodziny DVD

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 10:42 pm

Dopiero teraz zauwazylem, ze wycieto zapowiedz i komentarz Jana CHojnackiego gdzies z polowy koncertu... a szkoda :(. Nawet nie wiem dlaczego zrobionno takie cięcia w materiale.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr mar 31, 2010 10:58 pm

ano wycięto, dwa razy sprawdzałem i też żałuję bo fajnie chłop gadał
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr mar 31, 2010 11:00 pm

Coś mi się obiło o oczy w dodatkach. Ale faktycznie, mimo że nie przepadam za zapowiedziami Pana Chojnackiego, to powinny zostać, jako dopełnienie koncertu.
misiekwit21

Postautor: misiekwit21 » śr mar 31, 2010 11:13 pm

No to tak, moje opinie :D

część akustyczna: "Detox" !!! świetnie wykonany, jeden z najlepszych kawałków na całym DVD.... i pomimo tego że wersję akustyczną Detoxu na żywo słyszałem 2 razy, to w Spodku Jasiu pokazał kto rządzi klawiszami :)

część z orkiestrą: tutaj w zasadzie wszystko jest świetne! Ale ja bym wyróżnił tu: "Kim jestem, jestem sobie", "List do M", no i
"Ćma barowa"... i te słowa "... ja dzisiaj jutra nie chcę, tak dobrze mi gdzie jestem"... ahh coś cudownego:)

część rockowa: w zasadzie też wszystko:D ale według mnie szczególnie: "Ballada o dziwnym malarzu", "Najemnik II" - tutaj Maciek pokazał że nie śpiewa jak wokalista z zespołu na F... tak jak to ktoś pisał wcześniej;/ , oczywiście "Koszmarna noc", "Mamy forsę, mamy czas", "Whisky"- bez komentarza, wszystko wiadomo:), "Sen o Victorii" - cudo, no i także na pochwałę zasługują piosenki Jacka- "Dzikość mego serca" i "Ja wiem-obojętność".

Ogólnie cały koncert cudowny... do tej pory byłem na 15 koncertach i takich emocji jak w spodku to jeszcze nie przeżyłem.
Chociaż muszę przyznać, że liczyłem że "Do kołyski" będzie wykonane co najmniej tak jak na Woodstocku 2009. Było trochę delikatniej co nie znaczy że nie fajnie:)

Co do strony technicznej.... jakość obrazu i muzyki - very good. Realizacja bardzo dobra chociaż faktycznie... szkoda trochę Adasia, bo bardzo rzadko go kamerowali jak wykonywał solówkę.

Podziękowania dla całego zespołu za ten wspaniały koncert, za to wydawnictwo, dzięki któremu będzie można wspominać te piękne chwile przez długi czas, i dal wszystkich ludzi którzy tam byli za tą atmosferę.

Muzycy spisali się doskonale, i pomimo że te utwory wykonują tysiące razy to widać i czuć że z każdym razem wkładają w to nie niesamowitą porcję emocji. Nie jest to zwykłe wykonanie utworu. Kurde no jestem w szoku... pierwszy raz widzę Jurka Styczyńskiego tak promenującego radością... zawsze na koncertach stoi sobie z boku, i z poważną miną wyciąga z gitary najpiękniejsze dźwięki. Super, naprawdę super:)

Pozdrowienia dla wszystkich fanów:)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 11:41 pm

Przesłuchane, obejrzane, przypomniane ... Nie ma słabych momentów. Momenty wybitne, po kolei : Zapal świeczkę, Detox, A jednak czegoś żal (tu każdy włos stoi na ciele). Zresztą... cały set z orkiestrą to cudo. Modlitwa (solo Jurka i przede wszystkim Adama to poezja gitary), List do M. wzrusza zawsze, tu powala na kolana. Ballada o Dziwnym Malarzu - wiadomo Rysiek, głos nie do pobicia, Najemnik I, Kiepska Gra, Koszmarna Noc, Diabelski Żart, Jak Malowany Ptak, Najemnik II. Dźwięk - rewelacja. Obraz - też ok., choć mogli trochę więcej muzyków pokazywać, a nie publiki, szczególnie w secie z orkiestrą. I pomyśleć, że mogli jeszcze zagrać Niewinnych, Dzień w którym pękło niebo, Tylko ja i Ty, Słodką, Ostatnie widzenie... Zagrają, jeszcze nie raz zagrają... W 2019 r. w Spodku napewno. Do zobaczenia 9 kwietnia w Wałbrzychu. Biorę Boxa pod pachę i bez autografów nie wychodzę z lokalu 8) .
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 01, 2010 8:35 am

Witam :D Chciałbym,ostatni raz w tym temacie się wypowiedzieć...Chciałbym przeprosić,wszystkich forumowiczów,za moje "nachalstwo"i użalanie się nad sobą ...Tu się ustosunkuję do wypowiedzi Alegorna iBoston,Dziękuję wam za "
zderzenie" rzeczywistością...Teraz mam inne spojrzenie na świat na siebie,na ludzi...Teraz mamy czas "Wielkanocy" więc zastanowię się nad swym życiem..I postaram wyciągnąć wnioski dla dalszej drogi jaką jest Życie.Choć nie do końca z wami się nie zgodzę,bo oceniliście mnie po przeczytaniu zaledwie kilka zdań.Jest to przykre...Wysuwając bardzo przykre argumenty przeciwko mnie.... :oops: :oops: :oops: I jeszcze raz podziękuję wszystkim forumowiczom,którzy zrozumieli,moją sytuację,i prośbę....Bardzo wiele to dla mnie znaczy Dziękuje :D :D :D I na koniec,gdyż w prawdopodobnie nie będę miał już okazji "Zdrowych Wesołych przed wszystkim Spokojnych Świąt Wielkanocnych(I mokrego Dyngusa) :)
życzy

JamSession
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw kwie 01, 2010 9:33 am

Po raz trzeci i ostatni proszę o trzymanie się tematu tej dyskusji, która jeśli ktoś zapomniał dotyczy najnowszego wydawnictwa Dżemu. Prosiłbym, aby dyskusja toczona tu m.in. przez JamSession nie była kontynuowana w tym miejscu. Niech nikt się już nie ustosunkowuje do wypowiedzi przedmówcy, nie komentuje itp. Od tego są wiadomości prywatne oraz inne działy na forum.

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 01, 2010 10:51 am

Dzień Dobry:) Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem "30 Urodzin" na terenie Katowic,To produkt jest dostępny w "Salonie Muzycznym" na Młyńskiej 7 ...Cena produktu 170 złotych...Cóż mnie w dzisiejszym dniu zadziwło to.Akurat przechodziłem koło "Empiku" na Piotra Skargi w Katowicach,więc wpadłem dowiedzieć czy Box "30 Urodziny",jest dostępny w tym Salonie...?Cóż otrzymałem bardzo smutną odpowiedź,"Jak na razie Boxu nie ma,i nie wiadomo kiedy dotrzę z Warszawy...?"Jest dla mnie to nie zrozumiałe,że w sieci (chyba najlepszych ) salonow muzycznych w Polsce,W 3 DNI po premierze,nie można dostać produktu,a jeszcze dołujące jest to,że np,płyta jakieś "pustej lalki Barbie",zawsze jest w dniu premiery,dostępna w "Empiku"...Chociaż akurat dostępnośc płyt Dżemu w "Empikach" jest fatalna,jednak to już jest dyskusja na inny temat...
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 01, 2010 2:40 pm

JamSession pisze:Dzień Dobry:) Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem "30 Urodzin" na terenie Katowic,To produkt jest dostępny w "Salonie Muzycznym" na Młyńskiej 7 ...Cena produktu 170 złotych......

Za taka cene to chyba jakis desperat będzie tam kupowac... chyba lepiej wyjdzie w Saturnie w SIlesii albo ostatecznie w Tychach tyle ze godzina na dojazd... Najbardziej smieszy mnie reklamowanie boxu jako Limited Edition...
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 01, 2010 4:39 pm

Z tego co mi wiadomo to w sieciach Empik płyt nie posiadają, lecz można zamówić, cena to ok. 150 zł. Dzisiaj właśnie zakupiłem w sklepie muzycznym płytę za 150 zł i jest fantastyczna! Bardzo polecam! :D W Katowicach na ulicy Młyńskiej płyta dokładnie kosztuje 175 zł.. :shock:
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » czw kwie 01, 2010 4:56 pm

Witam.

Jestem mega zly na empik... Nigdzie nie ma, w drodze nie ma, w magazynach nie ma.... Jak wczoraj spytalem kiedy bedzie plyta jak zamowie, odpowiedz.... najwczesniej 9.04 ... Porazka...

Moze mnie ktos oswiecic, dlaczego empik nie prowadzi sprzedazy??
Drugie pytanie, jak wyglada w dzemowym sklepie termin realizacji przesylki?

Dzieki z gory

ps. Cos wiadomo, kiedy bedzie dostepna plyta + koszulka?
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: kikan » czw kwie 01, 2010 5:09 pm

mareku pisze:Witam.

Jestem mega zly na empik... Nigdzie nie ma, w drodze nie ma, w magazynach nie ma.... Jak wczoraj spytalem kiedy bedzie plyta jak zamowie, odpowiedz.... najwczesniej 9.04 ... Porazka...

Moze mnie ktos oswiecic, dlaczego empik nie prowadzi sprzedazy??
Drugie pytanie, jak wyglada w dzemowym sklepie termin realizacji przesylki?

Dzieki z gory

ps. Cos wiadomo, kiedy bedzie dostepna plyta + koszulka?

Zamów sobie tu i po kłopocie

http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=15 ... 0_Urodziny
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw kwie 01, 2010 5:22 pm

mareku pisze:Drugie pytanie, jak wyglada w dzemowym sklepie termin realizacji przesylki?

Zamówiłem dla znajomego w poniedziałek - we wtorek dostałem mail, że przesyłka wysłana..
tak samo masz w sklepie Gerarda na allegro - od ręki
Szkoda sensu na empiki ..
topor1

Postautor: topor1 » czw kwie 01, 2010 5:55 pm

Dokładnie Armin ale dużo zależy od tego jak spisze się nasza Kochana Poczta Polska :) pozdrawiam :D
Ps.w sumie tez czekam na Dżemowy BOX z naszego sklepiku :D
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » czw kwie 01, 2010 7:10 pm

Moj box zostal wyslany przez sklep Dzemu w piatek. We wtorek przesylka byla juz u mojego brata w Tychach... Szkoda czasu na empik, lepiej dac zarobic bezposrednio zespolowi ;)

Co do wypowiedzi do jamsession: ludziska, NIE KARMIC TROLLA!!!!

Bluesowe pozdrowienia z Chi-Town

Wróć do „Dżem w mediach”