Dzem 30-Urodziny DVD

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: Dzem 30-Urodziny DVD

Postautor: boston » śr mar 31, 2010 11:44 am

Tak Jacku, o nim :D.
Ktoś tam (Kazik?) napisał, że artyści to prostytutki..... m. in Dyjak jest dla mnie zaprzeczeniem tego stwierdzenia.
A wracając do tematu: jak na razie moim faworytem jest "Koszmarna Noc". Po prostu rozkłada mnie na łopatki. Ale nie przesłuchałam jeszcze całości. Muszę mieć do tego święty spokój, którego brak przed świętami :roll:
Ostatnio zmieniony śr mar 31, 2010 12:41 pm przez boston, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skies

Postautor: skies » śr mar 31, 2010 12:05 pm

Witam wszystkich Forumowiczów,

Pragnę podzielić się przy okazji tematu o wydawnictwie Box'u z koncertu "30-Urodziny" moją niezmierną radością. Właśnie w dniu dzisiejszym, tzn. w dniu moich urodzin "Dżem" zafundował mi prezent -tzn. otrzymałem dzisiaj właśnie zamówiony wcześniej w sklepie internetowym i wyczekiwany w/w Box.

Wielkie dzięki za realizację zamówienia w dniu moich urodzin!!!
Pozdrawiam,

P.S. Może to "off-topic" ale nie mogłem się powstrzymać od podzielenia się moją radością z rodziną forumowiczów :-)
boston

Postautor: boston » śr mar 31, 2010 12:10 pm

A więc wszystkiego co najlepsze - nie tylko przy słuchaniu i oglądaniu Dżemu! :D
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » śr mar 31, 2010 12:21 pm

Adi pisze:jak przystało na bezrobotnego dokładnie tak zrobiłem, nie mów że Ty kupiłeś ten cholernie drogi oryginał :?: :!:

Ależ oczywiście, ze tak! Zapytałem księdza proboszcza, czy mógłby przeznaczyć jedną "tackę" dla mnie na zakup płyty. Udało się no i mam :)
"Nothingman... Isn't it something...?"
diabolique

Postautor: diabolique » śr mar 31, 2010 12:45 pm

boston pisze:A wracając do tematu: jak na razie moim faworytem jest "Koszmarna Noc". Po prostu rozkłada mnie na łopatki.

No jak się właśnie zastanawiam, czy dla tego utworu opłaca mi się kupować cały box.... :roll: :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 2:23 pm

W wczorajszy wieczór,miałem okazję pooglądać(wraz z znajomym) "30 Urodziny",cóż emocję jakie mi towarzyszą są nie opisania...Więc na dłuższą sentencję będziecie musieli jeszcze troszkę zaczekać Chciałbym jeszcze odwołać się do wypowiedzi JamSession.Z smutkiem czytam reakcję forumowiczów na "Wołanie o Pomoc" tego chłopaka...Chłopak po prosił o pomoc "fanów",gdyż nie miał się do kogo po nią zwrócić(miałem przyjemność z nim porozmawiać na "prive")...I jakbym miał duże możliwości finansowe na pewno bym obojętnie nie przeszedł obok,jego prośby...Cóż też zdziwiło mnie to jak po kilku zdaniach napisane prze tego chłopaka,Nie którzy Forumowicze oceniają że jest on "sępem" lub jest "żałosny" nie wiedząc jakim on jest...Nie będę nawet tego komentować...I przemilczę to...
boston

Postautor: boston » śr mar 31, 2010 2:54 pm

Niestety nie przemilczałeś.

Ponieważ byłam wywoływana imiennie poczuwam się do odpowiedzi aby być dobrze zrozumianą.

1. Czy dżemowy box jest artykułem pierwszej potrzeby?
2. Czy forum jest odpowiednim miejscem do zamieszczania takich apeli?
3. Od kiedy JamSession jest zarejestrowanym fanem? (to nic nie kosztuje). Odpowiedź: od momentu gdy okazało się, że będzie takie wydawnictwo.
4. Czy należy w ciągu bardzo krótkiego czasu umieszczać pięciokrotnie swój apel?
5. W jakiej kondycji finansowej jest większość fan klubowiczów?

I do JamSession: jestem od Ciebie 40 lat starsza i uwierz mi, że byłam w różnych sytuacjach. Znam trochę życie. Przeważnie raz jest się na dole, raz na górze. Też pochodzę z biednej rodziny bo po wojnie wszyscy byli biedni - nie mieli nic. Kilkakrotnie traciłam wszystko. Przez większość życia żyłam bardzo skromnie i zawsze byłam i jestem skłonna do pomocy każdemu kto tego potrzebuje. Ale to są moje decyzje.
Nawet odpowiedź na moją (przyznaję niezbyt grzeczną reakcję) wykorzystałeś do tego aby ponowić swój apel. Uważam, że takie zachowanie jest po prostu - delikatnie mówiąc - nie na miejscu.

Przepraszam naszego Drogiego Polucjanta za zabranie ponownie głosu w tej sprawie.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 3:15 pm

Wiesz,zgodzę się z twoimi argumentami,i jak najbardziej masz rację :D Wiesz zareagowałem w tej sprawie gdyż codziennie widuję i słyszę takie "wołania" ludzi...I staram się wspierać tych ludzi duchowo...(Gdyż też w życiu poczułem smak biedy).Ja jednak nie przekreślałbym prośby tego chłopaka..Gdyż rozmawiałem z tym chłopakiem(na" prive"),i wiem więcej o nim niż napisał z swej "prośbie"...Mogę tylko powiedzieć,że żałuje on tego,że tak "spamował" swą "prośbą"(I przeprosił on was wszystkich za to)...I na tym zakończę wypowiadać się na ten temat...
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 4:34 pm

Byłem tam. Dziś nabyłem wydawnictwo, słucham, oglądam - są WIELCY !!!
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 4:40 pm

na yt juz jest ballada....mam nadzieje ze nie bedzie zachwile wszystko na yt...bo daremno bede kupowal płyty...hehe a ballady nie przeslucham z yt,zaczekam az kupie i juz!:)
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » śr mar 31, 2010 5:40 pm

diabolique pisze:No jak się właśnie zastanawiam, czy dla tego utworu opłaca mi się kupować cały box.... :roll: :wink:

Bez obaw, nie tylko dla tego się opłaca
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr mar 31, 2010 5:48 pm

Jestem w trakcie oglądania/słuchania. O ogólnych wrażeniach napiszę może coś po zobaczeniu całości, ale teraz tylko 2 sprawy. Nie jestem jakimś audiofilem i pewnie nie znam się, ale jak na moje niewprawne ucho dźwięk jest wg mnie kapitalny. Selektywność poszczególnych instrumentów robi wrażenie nawet na moich 2 kolumnach :D Druga kwestia jest mniej przyjemna i nawiązuje do tego, o czym pisał wcześniej Adi. Nie wiem, kto odpowiadał za montaż video, ale chętnie bym się dowiedział, co spowodowało u niego/niej tę odrazę do pokazywania solówek. Naprawdę z chęcią bym sobie pooglądał Jurka, Adama czy Jasia (którego jak na tę pierwszą prawie godzinę jest baaaaardzo mało) w większym stopniu niż te kilka sekund podczas ich popisowych partii. Miałem to zostawić, ale właśnie przed chwilą był "Paw" i solówka Adama, podczas której nie było go widać na zbliżeniu ani przez ułamek sekundy :?
tomkez

Postautor: tomkez » śr mar 31, 2010 6:20 pm

I tego się boję, że będzie obraz sobie, muzyka sobie...czyli powtórka z rozrywki jak to już było podczas Dżemu w Operze :?
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » śr mar 31, 2010 8:27 pm

Benson pisze:Miałem to zostawić, ale właśnie przed chwilą był "Paw" i solówka Adama, podczas której nie było go widać na zbliżeniu ani przez ułamek sekundy :?

Tak też mnie to raziło. Później jest już lepiej. Zdążysz się napatrzyć :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 31, 2010 9:00 pm

jedna z płyt która dziś zakupiłam, też ma 'autograf' który Adi wspomniał, czyli mamy wyjąkowe płyty ;) i nie z żadnego stadionu :P

list do m, koszmarna noc, najemnik, a jednak czegoś żal...na koncercie myślałam że odpłynę przy tych utworach, i dziś po przesłuchaniu tej płyty, przeżywam to na nowo, te same emocje,
zespół i ludzie wspólpracujący odwalili kawał dobrej roboty :) brawo :) i dziękuje...

reprotaż który jest dodatkiem do płyty bawi, ale również można poznać bliżej zespół i ich pracę od 'kuchni' ;)

Jarek - piękne zdjęcia...Ty to będziesz miał pamiątkę do końca życia ;) gratuluje.

Pozdrawiam i słucham dalej ;)

Wróć do „Dżem w mediach”