Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 3:33 pm

Cris7 pisze:z tym ze u Ciebie da sie dostrzec miano "ja jestem najlepszy dżemowiec i wiem najwiecej a jak ktos wie mniej to ja go wysmieje i zbagatelizuje do kogos kto sie na dzemie zupełnie nie zna - zawsze powiem o zdanie wiecej od kogos bo jestem lepszy i mądrzejszy "

sorry , ale tak widze to przynajmniej ja - osoba ktora mało pisze , duzo czyta :) pozdro.

sory ale ja mam juz taki ton wypowiedzi i jak komus sie on nie podoba to mam to gleboko w czterech literach co kto o mnie mysli, niech mysli zachowa dla siebie... moze i tak Ci sie wydaje, po prostu od malego mam taki ton wypowiedzi, wybacz genetyczne, nie tylko o dzemie taki mam... i nie fanatyzuje sie jak inni dzemem ustawiajac nicki, zdjecia zwiazane z pewnym czlowiekiem ktorego i tak szanuje... kazdy moze miec wlasne zdanie nie? wiec jezeli tak uwazasz spoko, ja uwazam niektorych po swojemu i to moja sprawa co o nich uwazam, po prostu ktos sie spytal odpowiedzialem proste jak budowa cepa nie?
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 3:39 pm

kaczka6661 pisze:wiec jezeli tak uwazasz spoko, ja uwazam niektorych po swojemu i to moja sprawa co o nich uwazam

co to znaczy "uwazac kogos po swojemu"?
ja uwazam, ze nieuwazasz na stylistyke swojego wypowiadania sie, ale wiem wiem, genetyka :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 3:44 pm

bylo juz mowione na wytykanie bledow komus? nie przeczytalem co tam napisalem... jejku czlowieku chodzilo mi ze to jakie mam zdanie o kims, co o nim mysle pozostawiam dla siebie... moja sprawa jakie mam zdanie o kims i mam gdzies co mnie ludzie mysla...
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » śr cze 03, 2009 4:04 pm

mozecie juz przestac? kilka ostatnich postow prezentuje tak niski poziom ( poziom ponizej zera to tez poziom.. ) ze az zal czytac.
zapraszam z prywatnymi animozjami na priv... czepianie sie dla samego czepiania jest malostkowe, obojetnie kto by to nie robil... by nie powiedziec wprost: zalosne. wyjasnijcie sobie wszystko na spokojnie - a jesli nie potraficie dosc do ladu - przestancie sie odzywac do siebie.... ot, tyle.
nie biore niczyjej strony, prosze o spokoj, i dyskusje w temacie, bez zbednego OT.

Al.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw cze 04, 2009 3:09 pm

Dokładnie moglibyście się już przestać kłucić na forum ja tylko spytałam i odpowiedz uzyskałam może nie taką jakiej się spodziewałam ale nic...
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 07, 2009 10:01 am

No oddawanie hołdu w taki sposób nad grobem zmarłego artysty nie jest normalne.. Mam 16 lat i od roku słucham Dżemu nie jesem jeszcze do końca doświadczona we wszystkie informacje i wogóle :roll: , ale będe kształcic się i podążac w tym kierunku:)) pozdrawiam wszystkich fanów dżemu:))
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 07, 2009 11:57 am

Rozsądniej byłoby po prostu ten wątek usunąć.
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 07, 2009 9:37 pm

brou pisze:Rozsądniej byłoby po prostu ten wątek usunąć.

Może i racja po co dalej to drażyc:/
Gość

Postautor: Gość » wt cze 16, 2009 5:24 pm

Słyszałem o tej inicjatywie, nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnkiem. Ni to ziębi, ni to grzeje. Będzie to będzie.
Placyk na os. F....to tylko kojarzy mi się ten w okolicach Biedronki, z tego co łażę po osiedlach innego placyku tam nie ma :wink:
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » śr cze 17, 2009 6:32 pm

W sumie to fajny pomysł z tym pomnikiem. Dzemek masz rację w sumie na F nie ma innego placu i jak powstanie to na pewno tam. Eh te kłótnie były nie będę komentować bo nie ma sensu.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » ndz sie 02, 2009 3:10 pm

Więc jak się ma sprawa rzeźby plenerowej?? jak dla mnie pomysł trochę odjechjany... bo jaki ma cel?? oddawanie hołdu muzykowi koło biedronki??? ciekawi mnie jak długo takie coś wytrzymuje w mieście:D w moim pewnie ze dwa dni ;)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » śr sie 05, 2009 5:00 pm

Apropos oddawania hołdu Ryśkowi- darzę go tak wielkim szacunkiem że nigdy nie piłabym przy jego grobie. Nigdy też tam nie byłam ale zamierzam pojechać do Tych,położyć na jego grobie symboliczny mały znicz i kontemplować w ciszy. Ot taki będzie mój hołd dla Rysia.
Gość

Postautor: Gość » pt sie 14, 2009 11:13 pm

Z tego co dobrze słyszałem Rysiek malował dużo? jeśli tak to może ktoś wie gdzie można zobaczyć jego obrazy(obrazki)?
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » wt sie 18, 2009 6:34 pm

W ksiązce "Rysiek"/ :D

Wróć do „Muzycy”