Koncert w Rzeszowe

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

15.03.2008 (sobota) - Rzeszów, "Pod Palmą" g.20.00

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 2:20 am

Witam.

Nie wiecie czy są jeszcze bileciki, tzn. czy lepiej dzisiaj sobie kupić (zakłądajac, że jeszcze są) czy oszczędzić 50 zł na paliwie i kupić osbie dopiero przy wejściu?

pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 11:39 pm

Autkast, przyjazd w ciemno rzeczywiście jest troche ryzykowny, ale nigdy nie było większych problemów z kupieniem biletów przy wejściu ( a przynajmniej takich problemów świadkiem jeszcze nie byłam :) ).

Mnie tym razem na koncerciku nie będzie - a to sytuacja zaliczana do anomaliów :lol:

Ale wszystkim życzę świetnej zabawy i głośnego śpiewania w przyjaznej atmosferze!!!
... innymi słowy, żeby było tak jak zawsze :D

Pozdrówka

ps. Dżemowcy, jak będzie już po, to koniecznie i jak najszybciej wrzucajcie fotki :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob mar 15, 2008 3:04 am

Harnaska, dzięki :D
tomkez

Postautor: tomkez » ndz mar 16, 2008 9:51 am

Dżem grał na swoim poziomie czyli równo ale bez rewelacji, Maćka wokal tym razem nie był powalający, ale dramatu nie było. Dziś w Krakowie o ile się nie znieczulił dziś w nocy ;-), może być gorzej, no i zaczęła mu gadać ta harmonijka, ale tamburyno to by sobie darował. Szkoda, że czasami przeszkadzały sprzężenia w głośnikach (nie cierpię tego dźwięku) i jedno wam powiem - choć każdy to wie - w Naiwnych Pytaniach bardzo, ale to bardzo brakuje Pana Pawła :-( grali to samo co dzień wcześniej w Warszawie, niczym nie zaskoczyli (może trochę się poplątali w Kim jestem na początku i końcówka Ćmy wydłużona...riff ten ze wstępu grały klawisze fajnie to wyszło...Poza tym (to tylko moje zdanie) Rzeszów po upadku Akademii nie ma miejsca do koncertowania, niestety.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 16, 2008 11:19 pm

Autkast - no i jak? Zdecydowałeś się zaryzykować? Mam tylko nadzieję, że niechcący nie wpuściłam Cię w maliny... :wink:

tomkez, dzięki za relację :D .
No tak, czasy Akademii również wspominam z nostalgią, bo pod Palmą zawsze ścisk i problemy z dźwiękiem. No i odpowiedniego klimatu nigdy nie mogłam tu złapać.
Ale jest iskierka nadziei - w Rzeszowie ma powstać centrum rozrywki (czy jakoś tam, w każdym razie kolejny paskudny moloch :lol: ) i ma się w nim mieścić koncertowy obiekt zarządzany przez menedżera Akademii. Obiekt ma być jednym z największych tego typu w Polsce. Zastrzegam, że nie są to 100% informacje, a jedynie wyczytane i zasłyszane. Ale to ciekawa perspektywa, może wreszcie pod względem koncertowym coś sie tu zacznie dziać.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 17, 2008 8:52 am

Harnaska pisze:Autkast - no i jak? Zdecydowałeś się zaryzykować? Mam tylko nadzieję, że niechcący nie wpuściłam Cię w maliny... :wink:

nie było lekko... :P
najpierw oczywiście wpuszczali wszystkich z biletami, a jak wpuścili ostatniego (z biletem) powiedzieli, że... nie ma miejsc :lol: i 30-40 osób w tym i korzystało z uroków pieknych okolicznosci przyrody... i kiedy właśnie miałem już odchodzić w sobie tylko znajomym kierunku podszedł do mnie (też) długowłosy Jegomość pachnący winem i piwem i zapytał głosem cinkciarza z lat głebokiego PRL-u czy niezechciałbym nabyć drogą kupna bileciku w cenie atrakcyjnej 30PLN :D
Przyznam szczerze, że z bananem na pysku poczułem się jak ktoś zupełnie wyjątkowy :P "dlaczego akurat mnie wybrał spośród milio... eee... kilkudziesięciu osób?!" :lol: tymbardziej, że był to mój pierwszy koncert Dżemu w życiu i mi na nim zależało bardzo mocno (przyznam się bez bicia, że z Dzemem zapoznałem się tuż po śmierci RR, po prostu jakoś tak zeszło i dopiero teraz nastały sprzyjające okoliczności... ;) )

tak więc zakupiłem od tego zesłańca niebios bilet i nie wiem w jaki sposób przedarłem się przez tłum napierący na drzwi i dostałem się do środka akurat na 3 kawałek wieczoru... drugim była moja ulubiona Mała aleja Róż, której niestety nie dane mi było słyszeć .. ;(

tak więc nie obyło się bez niespodzianek, ale przynajmniej wzrosła moja wiara w łaskawość niebios... skłonny byłbym powiedzieć, że ten Jegomość to... mój Anioł Stróż! ;)

tym nie mniej zapewniam Cię, że nawet przez myśl mi nie przeszło żeby mieć jakiś żal do Ciebie, aż takim podłym gadem nie jestem. :D

Generalnie wrazenia jak na pierwszy raz, bardzo pozytywne! :D

pozdrawiam :)

sorki za ten przydługi post :oops:
[/quote]
boston

Postautor: boston » pn mar 17, 2008 10:05 am

Napiszcie coś więcej o samym koncercie i atmosferze - proszę :)
tomkez

Postautor: tomkez » pn mar 17, 2008 7:13 pm

Atmosfera jak na koncertach Dżemu...jak się wcisnąłem do klubu to ktoś się darł...co na obiad??? reszta mu odpowiadała Dżem, co na śniadanie?? Dżem!!! Później zaczęli śpiewać wehikuł czasu, później wyszedł Jurek wziął gitarę i zapodał wiem na pewno wiem, wszyscy w krzyk i pisk, a później może połowa sali skakała i widziałem z 5 pływaków (jedna panna przy mnie wylądowała i ledwo stała na nogach), Maciek się przywitał "witojciez" - nie wiem gdzie góroli zobaczył :), później coś ściemniał o tym, że Beno wraca do zdrowia, że zastępuje go Jasiu Frychel z Gangu Olsena i że Zbyszek Szczerbiński też w gangu grał, niesamowite 8) ...to publika oczywiście zaczęła skandować Jasiu!!! Jasiu!!! Gdzieś w połowie koncertu ogłosił, że grają w ich ulubionym mieście do koncertowania w Rzeszowie i że jacyś (nie dosłyszałem ale jakiś test driver i ktoś jeszcze) z ekipy mają urodziny więc rankiem jak będą się szwendać po okolicy to prosił by nie szczuć ich psami :) było chóralne Sto lat!! Sto lat!! no i złożył wszystkim życzenia świąteczne i kazał przekazać dalej co niniejszym czynię...

Wesołych Świąt wiara !!! Zapraszam do Krosna w maju na festiwal balonowy gdzie ma podobno zagrać właśnie Dżem...mnie nie będzie gdyż mam wcześniej zabukowany wyjazd z tamtych okolic, trudno.

ps. ogólnie koncert był trochę gorszy niż ten z jesieni w 2006 roku w tym klubie, tak mi się zdaje...

Wróć do „Koncerty”